Сотні людей залишили домівки, оголошено надзвичайний стан: в Австралії вирують лісові пожежі

Сьогодні 09:41

На заході Австралії розгораються лісові пожежі. Вогонь уже знищив кілька десятків будівель і підступає до Перта – двохмільйонного мегаполіса.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Сотні людей були змушені залишити свої домівки, їх розмістили в тимчасових центрах. Інформації про постраждалих немає.

Сильний вітер та спекотна погода ускладнюють роботу пожежникам. Понад 200 рятувальників та волонтерів намагаються стримати поширення вогню.

Площа пожежі збільшується. У регіоні оголосили надзвичайний стан.

Масштабні лісові пожежі в Австралії

25 листопада 2020 року лісова пожежа вирувала на острові Фрейзер біля узбережжя Квінсленда, Австралія. Вона охопила більше половини острова довжиною 122 км з моменту першого повідомлення про неї в середині жовтня.

Пожежники працювали над локалізацією вогню, відзначаючи, що їм потрібен дощ, щоб полегшити ситуацію.

Пожежна та аварійна служба Квінсленда (QFES) повідомила, що вони також гасили пожежу з повітря за допомогою літака.

Офіційні особи вважають, що загоряння виникло в результаті незаконного приготування їжі на багатті, яке не було повністю загашено. Уряд оголосив про лісові пожежі на острові, і низка доріг і кемпінгів були закриті.

«Ми намагалися локалізувати вогонь, але місцевість, рослинність і погода були проти нас. За день ми вилили трохи менше 300000 літрів води на лінію стримування і на наступний ранок виявили, що вогонь продовжив поширюватися», – кажуть рятувальники.

Вони відзначили, що рослинний настил дуже товстий, і маленької іскорки достатньо, щоб перетнути лінію локалізації, над якою рятувальники працюють кілька днів.

https://www.volynnews.com/news/all/sotni-liudey-zalyshyly-domivky-oholosheno-nadzvychaynyy-stan-v-avstrali/