22-річному хлопцю пред’явлено звинувачення у найбільшій в історії Нової Шотландії лісовій пожежі

Далтон Кларк Стюарт був звинувачений у розпалюванні історичної лісової пожежі минулого року в окрузі Шелбурн, штат Північна Кароліна. Лісова пожежа біля озера Баррінгтон спалахнула наприкінці травня минулого року і горіла протягом двох місяців, перш ніж була оголошена погашеною.

Ми повертаємось до новин із Канади сьогодні вранці.

Сьогоднішня пожежа сталася внаслідок однієї з найстрашніших пожеж, які минулого літа в країні спостерігалися в історії в Новій Шотландії, це була пожежа біля озера Баррінгтон на південному березі в травні, вона горіла понад два місяці. Я пам’ятаю подібні сцени, він знищив близько 60 будівель, тисячі людей залишив їхні будинки, а тепер офіційні особи в провінції висунули звинувачення проти 22-річного чоловіка, якого вони вважають відповідальним за це. Залучімо Бретта Расіна, який знає подробиці ми сьогодні вранці,

Бретт, доброго ранку,

Ці звинувачення підпадають під дію закону про ліси тут, у Новій Шотландії, отже, це не кримінальні звинувачення, а регулятивні звинувачення, і вони суворі покарання, тож самі звинувачення потрійні, по-перше, стягнення пов’язане з розпалюванням вогню без дозволу на приватній території, а також із невжиттям розумних заходів для запобігання поширенню вогню та повторного залишення вогню без нагляду, тому кожне з цих звинувачень тягне за собою штраф у розмірі до 50 000 доларів США. до 6 місяців ув’язнення, тому 22-річний Далтон Кларк Стюарт є особою, яку звинувачують у цих злочинах, він є жителем району, де він живе, начебто в районі, де знову почалася ця пожежа.

Як ви згадали, 23 000 акрів 60 різних споруди, які були спалені, всілякі землі, знищені та пошкоджені, також було рибальське обладнання, знаряддя ловлі, які зазнали риболовлі Команди також сильно постраждали від цієї пожежі, і знову це була найбільша пожежа в історії Нової Шотландії, на ліквідацію якої знадобилося два місяці Гезер, тож Бретт знову дивиться на ті фотографії, це повертає все назад.

Я пам’ятаю, як багато ви висвітлювали інші пожежі в Новій Шотландії, і ми говорили про це цілодобово, коли ці пожежі просто поширювалися і стали найбільшими в історії провінції так багато людей переміщено, дізнавшись, що зараз є звинувачення проти когось у завданні певної шкоди, як люди реагують, звичайно, так, я маю на увазі, навколо ходило багато чуток, що могло статися, хто міг почати, як ця пожежа могла початися, тепер є трохи більше впевненості, трохи більше, навіть якщо ми досі не визнали жодних звинувачень, тепер у цій справі висуваються звинувачення, і тому ми чуємо різні думки від людей, у тому числі від Кейсі Демінгса, його будинок зруйнували, він волонтер пожежник, він боровся з цими пожежами, ось що він має сказати про ці нещодавні звинувачення.

Я маю на увазі, це добре, що ти знаєш, що когось притягнуть до відповідальності, але це не впливає на мене, це не вплине на мій день у день, це не буде вплинути на мене ми, ви знаєте, ми трохи перейшли, що тепер ви знаєте, що ми зараз у режимі відновлення, і ви не можете ви знаєте, я не застряг у минулому, ви знаєте, як я сказав, добре бачити, що хтось тримається відповідальний за це, але ви знаєте, я думаю, що є набагато більше запитань, які потрібно поставити, окрім того, хто почав пожежу, і тому щодо цих штрафів 50 000 доларів США, і можливі штрафи, шість місяців ув’язнення, можливо, люди трохи розділилися в цих спільнотах, які постраждали, щодо того, чи це достатньо та доцільно, чи це неадекватно з точки зору покарань, які можуть загрожувати цьому Далтону Кларку Стюартсу зараз як для іншої великої пожежі, яку ми бачили в Новій Шотландії цього минулого цього літа, була пожежа у верхньому наметі Талон, яку ми бачили. 1

50 будинків знищено, близько 16 000 людей евакуйовано зі своїх домівок, це було недалеко від Галіфакса, досі немає інформації і будь-які звинувачення, що розслідування все ще триває, а також загальне розслідування провінції щодо того, що трапилося минулого року, коли сезон лісових пожеж був таким поганим. Хезер Бретт,

Велике спасибі, Бретт, з нашої студії новин, в Галіфаксі

***


Молодого чоловіка звинувачують у руйнівній лісовій пожежі округу Шелберн

Опубліковано 19 січня 2024 року, 20:34Оновлено 19 січня 2024 року, 20:40

Далтон Кларк Стюарт з Вілладждейла, штат Новая Зеландія, має постати перед судом у березні

https://www.theweathernetwork.com/en/news/weather/severe/young-man-charged-over-devastating-shelburne-county-nova-scotia-wildfire

22-річного чоловіка висунули звинувачення у нібито спричиненні історичної лісової пожежі минулого року в окрузі Шелберн , де багато хто досі оговтуються від спричинених нею руйнувань.

Управління природних ресурсів провінції повідомило, що Далтону Кларку Стюарту з Вілладждейла, штат Новая Зеландія, пред’явлено наступні звинувачення відповідно до Закону про ліси:

  • Розпалювання вогню на земельній ділянці приватної власності без дозволу власника чи особи, яка займає особу;
  • Невжиття розумних зусиль для запобігання поширенню пожежі;
  • Залишення багаття без нагляду.

У прес-релізі повідомляється, що Стюарт має постати перед судом провінції Шелберн 7 березня.

Лісова пожежа біля озера Баррінгтон спалахнула наприкінці травня минулого року, розширилася до 23 525 гектарів і горіла протягом двох місяців, перш ніж її оголосили ліквідованою. Вогонь знищив близько 60 будівель , тисячі людей залишили свої домівки.

CBC: Пожежа в окрузі Шелберн була найбільшою в історії провінції.  (Communications Nova Scotia)

Пожежа в окрузі Шелберн стала найбільшою в історії провінції. (Communications Nova Scotia)

ОГЛЯД РОКУ: у 2023 році лісові пожежі в Новій Шотландії знищили понад 200 будинків

Тим часом близько 150 будинків були втрачені в окремій лісовій пожежі в Верхньому Танталлоні та Хаммондс-Плейнс, поблизу Галіфакса. Пожежа почалася приблизно в той же час.

Департамент продовжує перевірку всіх слідчих дій, пов’язаних із лісовою пожежею в Верхньому Танталлоні, йдеться у повідомленні.

«Хоча департамент зібрав значну кількість інформації, є висока планка щодо того, що можна використовувати як доказ у суді», — йдеться в повідомленні.

ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ: Дорога обвалилася серед лісової пожежі в окрузі Шелберн

0 секунд з 1 хвилини, 32 секунди Гучність 40%

Окремі кримінальні розслідування

У своїй заяві RCMP повідомила, що провела кримінальне розслідування пожежі в озері Баррінгтон, але дійшла висновку, що кримінальні звинувачення висунуті не будуть.

“Було встановлено, що інформація та докази, зібрані на місці події, не відповідають вимогам для висунення кримінальних звинувачень”, – сказав речник Конст. Домінік Лафлам.

«Слідчі надали свої висновки DNRR, як головній, для просування свого розслідування».

Маунті провели подібне розслідування пожежі в Верхньому Танталлоні та не знайшли «інформації, яка б припускала, що причиною стала недбалість або кримінальна справа».

Минулий рік був найгіршим сезоном лісових пожеж у Новій Шотландії — було 220 лісових пожеж порівняно зі 152 у 2022 році.

Зусилля по боротьбі з лісовими пожежами на озері Баррінгтон і Верхньому Танталлоні значною мірою перешкоджали тривалому сухому періоду.

ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ: руйнівні сцени лісових пожеж у Новій Шотландії

0 seconds of 1 minute, 28 secondsГучність 40%

Реакція громади

Кейсі ДеМінгс, рибалка та волонтер-пожежник, який втратив свій будинок під час пожежі в озері Баррінгтон, сказав, що приємно бачити, що когось притягують до відповідальності, але він особисто намагається рухатися вперед.

«Ми не можемо продовжувати жити в минулому щодо того, що сталося. Те, що сталося, сталося, і з цим покінчено», — сказав ДеМінгс у телефонному інтерв’ю в четвер.

«Це змусить людей подумати, перш ніж робити це. Але, як люди, ми всі робили речі, про які шкодуємо. Ми всі робили речі, які виходили не так, як ми хотіли».CBC: Кейсі ДеМінгс — рибалка та волонтер-пожежник, який втратив власний дім під час лісової пожежі в окрузі Шелберн у травні.  (Шейна Лак/CBC)

Кейсі ДеМінгс — рибалка та волонтер-пожежник, який втратив власний дім під час лісової пожежі в окрузі Шелберн у травні. (Шейна Лак/CBC)

Лаура Торак, яка є власницею ресторану в цьому районі та допомагала годувати евакуйованих під час безпрецедентної лісової пожежі, сказала, що не вважає звинувачення за Законом про ліси достатніми.

«Емоційне хвилювання, яке відбувається в окрузі Шелберн, нереальне», — сказав Торак, який володіє пабом і рестораном Ship’s Galley Pub і чий син є волонтером-пожежним у цьому районі.

“У цієї дитини немає 50 тисяч доларів, щоб заплатити штраф. І він сидить у в’язниці на шість місяців, і що? Його одягнуть, зігріють, нагодують. Це недостатнє покарання”.

Але для Джекі Рейса, який втратив понад три гектари землі, покарання чоловіка вже відбулося ще до того, як звинувачення були перевірені в суді.

«Він не зможе повернутися. Я думаю, що громада не дозволить йому повернутися», — сказала Рейс, додавши, що вона почула занепокоєння в спільноті щодо пильності.

«Люди злі. Вони думають, що йому недостатньо заряджено».

ДИВІТЬСЯ НИЖЧЕ: 2023 рік був найгіршим сезоном лісових пожеж у Новій Шотландії

0 seconds of 2 minutes, 54 secondsГучність 40%

Покарання передбачає до шести місяців позбавлення волі

Орландо Фрейзер, директор департаменту природних ресурсів, сказав, що він не може розкрити, як вони вважають, як виникла пожежа, зазначивши, що справа зараз розглядається судами.

Він сказав, що Стюарту висунули звинувачення після перевірки доказів, інтерв’ю та інформації від представників громадськості.

«Я розумію, що всі жителі Нової Шотландії хочуть отримати деталі та відповіді, і я дякую їм за терпіння, яке вони проявили до нас», — сказав Фрейзер.

Він сказав, що жодних інших звинувачень згідно із Законом про ліси не очікується у зв’язку з лісовою пожежею в озері Баррінгтон.

Люди, визнані винними в порушенні Закону про ліси, можуть бути оштрафовані на суму до 50 000 доларів США і можуть бути засуджені до шести місяців в’язниці.

“Суд визначить результат розгляду звинувачень, включаючи будь-які покарання”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до Закону про ліси, департамент має два роки з дати передбачуваного правопорушення, щоб висунути звинувачення.

Звинувачення висуваються лише в тому випадку, якщо департамент, консультуючись із Службою державного обвинувачення, вважає, що є достатньо доказів для засудження.

https://www.theweathernetwork.com/en/news/weather/severe/young-man-charged-over-devastating-shelburne-county-nova-scotia-wildfire

Loading