500 тис дол щомісяця: Лісників Житомирщини запідозрили в схемах – Стопкор

12:00, Сьогодні

 Редакція порталу 04141 не є авторами тверджень, про які йдеться в цьому матеріалі, ми лише наводимо слова, опубліковані іншими журналістами. Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати істинність цих слів.

“У Житомирській області недоброчесні лісники прямо під час війни з російською федерацією займаються будівництвом вілл та VIP-бань”, – одразу ж з першої тези статті заявляють журналісти ГО “Стоп корупції” у своєму матеріалі. У свою чергу, вони посилаються на розслідування журналістів іншого видання –  Lenta.ua .

За інформацією журналістів, у Житомирській області начальник управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк, якого призначили на посаду у квітні 2020 року, нібито організував масштабні корупційні схеми, які дозволяють йому будувати вілли, лазні та сауни на території Житомирських лісгоспів.

Згідно зі статтею, Громадська організація “Відкрити ліс” повідомляла, що “реалізація пиломатеріалів через підконтрольні офшорні структури дозволяє Сахнюку В.А. отримувати тіньові доходи у розмірі близько 500+ тис. дол. щомісяця”.

Сахнюк

Сахнюк

“Водночас він займається схемами з аукціонами, списанням запчастин на техніці та ігноруванням абсолютно незаконних вирубок лісу” , – йдеться в статті.

“Щомісячно начальником Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюком В.О. привласнюється понад 1.5 млн. доларів, отриманих у результаті організації різноманітних тіньових та сірих схем, запроваджених на підконтрольних підприємствах. Вказане стало можливим у результаті тотальної корупції з боку влади, правоохоронних органів та депутатського корпусу”, – розповідають місцеві активісти.

Медведовський

Саме Пушкаренко призначив Медведовського керувати екологічним напрямом ключового регіону.

“Чи варто говорити, що Сахнюк та Медведовський не могли не знайти одне одного. А якщо додати до цього угруповання Болохівця – то картина виходить абсолютно сумною. І найжахливіше, що це відбувається під час війни, коли всі сили кинуті на те, щоби зупинити російського агресора. Борделі та пні – ось на що перетворюється Житомирська область “завдяки” молодим господарникам. І хто їх може зупинити – абсолютно незрозуміло…”, – закінчили журналісти.

https://www.04141.com.ua/news/3435236/500-tis-dol-somisaca-lisnikiv-zitomirsini-zapidozrili-v-shemah-stopkor

 199 total views,  1 views today