Неконтрольовані лісові пожежі поширюються із США до Канади

Тетяна БорисенкоТетяна Борисенко
Редактор новин

1 Серпня 18:00

Випущено понад 2 тисячі сповіщень про евакуацію

Близько 2 тисяч будинків було оголошено евакуаційними в канадському місті після того, як лісова пожежа перетнула кордон американського штату Вашингтон і Канади.

Згідно з повідомленням, опублікованим агентством Reuters, наказ про евакуацію було віддано на 732 об’єктах у місті Осойос, а також на його околицях у провінції Британська Колумбія через лісову пожежу, яка вийшла з-під контролю.

У зв’язку з наслідками лісової пожежі до влади звернулися за екстреною допомогою та підтримкою загалом 132 людини.

Офіційні особи Служби лісових пожеж Британської Колумбії назвали лісову пожежу «Ігл-Блафф», яка знаходилася приблизно за чотири кілометри від зазначеного міста та оцінювалась у 885 гектарів площі з канадського боку кордону.

Служба лісових пожеж (BCWS) Британської Колумбії заявила, що в даний час лісова пожежа охопила площу близько 8,8 квадратних кілометрів на канадській стороні, тоді як Департамент природних ресурсів штату Вашингтон (WSDNR) дав оцінку, що пожежа спалила понад 40 квадратних кілометрів у Канаді.

Шейлі Стернс, офіцер пожежної інформації BCWS, повідомила у звіті CBC News, що 50 людей докладають усіх зусиль для боротьби з вогнем. Вони використали загалом 11 одиниць важкої техніки та підтримку з повітря для боротьби з лісовою пожежею.

ВІДЕО. Неконтрольовані лісові пожежі поширюються із США до Канади (meteoprog.com)

Loading