600 доларів хабара за незаконний продаж деревини – майстер лісу відповідатиме у суді

До суду скеровано обвинувальний акт відносно майстра лісу одного з лісництв Державного підприємства “Хустське лісове дослідне господарство”. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що посадовець лісового господарства вимагав та одержав 600 доларів США від місцевого мешканця за реалізацію йому деревини породи “дуб” поза офіційним бухгалтерським обліком дерджпідприємства.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Закарпатської області, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

01.06.2020 22:48