У Києві завершили осінню кампанію з відновлення лісів: усього за рік висаджено понад 321 000 сіянців

 13:49  |  17.11.2023 | Фото: kyivcity.gov.ua

За весняно-осінній період 2023 року в міських лісах висаджено понад 321 тис. сіянців, заліснено 13,5 га лісових площ.

Джерело: Директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний

«Попри всі виклики, в цьому році наші комунальні підприємства продовжили активно працювати над відновленням лісів. Йдеться як про доповнення лісових культур, тобто висаджування сіянців на місце рослин, які не прижилися, так і про заліснення нових ділянок. І хоча результати цієї роботи ми побачимо не одразу, всі ми розуміємо її важливість, адже йдеться про підтримку «зелених легень» столиці», – сказав Возний.

За його словами, лише за осінній період лісопаркові господарства висадили понад 150 тис. сіянців. Третина посадкового матеріалу – листяні породи: дуб, яблуня лісова, горобина, бархат амурський, алича. Решта – хвойні.

Як повідомляє КО «Київзеленбуд», протягом 2023 року понад 180 тис. сіянців висадило КП «Святошинське лісопаркове господарство», понад 88 тисяч – КП «Дарницьке лісопаркове господарство» та майже 54 тисячі – КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа».

Загальна площа земель, підпорядкованих столичним лісопарковим господарствам у межах міста, становить понад 31 тис. га.

https://my-kiev.com/news/u-kiyevi-zavershili-osinnyu-kampaniyu-z-vidnovlennya-lisiv-usogo-za-rik-visadzheno-ponad-321-000-siyantsiv-80257.html

Loading