Актуальні питання забезпечення пожежної безпеки в лісах України

Заступник голови Держлісагентства Юрій Болоховець та заступник голови ДСНС Микола Ільченко обговорили актуальні питання щодо забезпечення пожежної безпеки в лісах України!

7 серпня 2020 року у Боярській ЛДС відбулася зустріч лісівників із представниками державної служби з надзвичайних ситуацій. На порядку денному головним питанням було напрацювання спільних стратегій з недопущення виникнення пожеж у лісових екосистемах та, у разі їх виникнення, максимально оперативних дій з їх локалізації.

У межах зустрічі гості ознайомиться з роботою лісової пожежної станції центральної садиби Боярської ЛДС. В цілому на території підприємства організовано 3 лісові пожежні станції типу ЛПС-1, які укомплектовані 4 пожежними щоглами з електронно-оптичним відслідковуванням спалахів лісових пожеж, 6 пожежними автомобілями підвищеної прохідності, тракторним парком та модулями для гасіння лісових пожеж.

Зазначимо, що на сьогодні у 80 % лісогосподарських підприємств Київщини встановлені пожежні щогли з електронно-оптичним обладнанням. Для швидкої передачі інформації працює 148 радіостанцій. Автопарк підприємств управління складається з 45 пожежних автомобілів та 143 тракторів з пожежними плугами. Системно проводяться роботи зі створення та поновлення мінералізованих смуг.