Арсен Аваков: До ліквідації пожежі на Луганщини залучено понад 1000 працівників системи МВС та авіація

Міністерство внутрішніх справ України,
опубліковано 07 липня 2020 року о 21:16

Вогнем знищено близько 80 дачних будинків та 30 житлових будинків у с. Смолянинове. Попередньо 6 осіб загинуло. Про це повідомив Міністр внутрішніхсправ Арсен Аваков.  Він додав, що Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Організовано роботу цілодобового оперативного штабу.  

«З 13:00 понад 1000 рятувальників, поліцейських та гвардійців Луганщини та приданих сил з Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Полтавської областей залучені до гасіння пожежі. Щойно з Краматорська вилетіло 2 пожежні літаки АН-32П ДСНС України. Працює оперативний штаб. Ситуація контрольована. Робимо усе, аби зберегти життя людей», – зазначив Арсен Аваков.

За його словами, поліцейські надають допомогу постраждалим, евакуюють людей із прилеглих сіл, проводять наземний моніторинг.

Нагадаємо, 6 липня о 13:21 поблизу с. Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського та Охтирського лісництв виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них верхова 20 га. О 08:11 7 липня пожежу було локалізовано. У зв’язку з поривчастим вітром (до 25 м/с) та високою температурою повітря (+ 38 С) відбулося розповсюдження пожежі на с. Смолянинове Новоайдарського району.

https://www.kmu.gov.ua/news/arsen-avakov-do-likvidaciyi-pozhezhi-na-luganshchini-zalucheno-ponad-1000-pracivnikiv-sistemi-mvs-ta-aviaciya