Аваков і Зеленський приїхали на Луганщину для боротьби з пожежею

Президент України Володимир Зеленський і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибули в Луганську область, щоб особисто керувати антипожежною операцією.

“У нас є інформація, що п’ятеро людей [загинули]. Є інформація, що повністю знищено 24 будівлі і десь 59-60 мають важкі пошкодження. Переселенням займається голова ОДА. Ми вирішили надати 300 тис. грн кожній людині, яка втратила дім, щоб просто купити нове житло. Я думаю, що це ще не вся допомога”, – заявив Зеленський.

Міністр Аваков заявив, що ситуація ускладнюється близькістю пожежі до лінії розмежування і, відповідно, складнощами у її гасінні з усіх боків.

Голова Луганської ОДА, у свою чергу, заявив, що ситуацію необхідно визнати надзвичайною на державному рівні. У пресслужбі ОДА повідомили, що питання розглядатиметься на засіданні уряду.

В ДСНС повідомили, що загрози для людей і навколишніх наседлених пунктів уже немає.

Нагадаємо, лісова пожежа перекинулася на село Смолянинове і дачний кооператив “Вовче озеро” у Новоайдарському районі Луганщини учора близько 16:00. Через сильний вітер рятувальники не змогли впоратися з її локалізацією.

https://greenpost.ua/news/avakov-i-zelenskyj-pryyihaly-na-luganshhynu-dlya-borotby-z-pozhezheyu-i10895