Бережіть себе, нам ще разом ліс висаджувати! З теплом до армії Допомога ЗСУ від лісівників

ГО Товариство лісівників України

28 жовт. 2022 р.

Наші військові – наша гордість. Українською армію пишаємося ми і весь світ. У перемозі над країною-терористом ми не сумніваємося, тому що віримо в ЗСУ. І докладаємо максимум зусиль, аби підтримати військових на передовій. Це наш пріоритет №1. Кожен сьомий лісівник боронить нашу країну від ворога на передовій. Всі інші – працюють, аби, в першу чергу, підтримати наших військових.

Передаємо на фронт головний ресурс – деревину. Вона надзвичайно потрібна нашим захисникам.

Круглі лісоматеріали, пилопродукція – все це йде на будівництво фортифікаційних споруд.

Забезпечуємо деревиною всі прифронтові регіони країни. За допомогою лісу військові будують цілі підземні містечка. Це дозволяє зберегти життя нашим хлопцям та дівчатам навіть під час обстрілу.

Дрова – зима близько. Дбаємо про те, щоб наша армія була забезпечена теплом.

Деревина – це унікальний ресурс. Вона не тільки загріває. У Житомирській області, наприклад, лісівники побудували тимчасовий міст на місці підірваного бетонного. Передаємо на фронт все, що можемо, у тому числі автомобілі, паливо і запчастини. Лагодимо військову техніку, яку нам передають волонтери, щоб потім вона поїхала на передову як нова. Також піклуємося про те, щоб наші хлопці та дівчата були нагодовані. Лісгоспи виготовляють консерви, сухі супи та борщі, збирають і засушують фрукти та ягоди, роблять цілющий лісовий мед та варення. Все це ми відправляємо на передову. З теплом до армії.

З вірою у перемогу. Слава Україні!

Loading