«Біла конячка» лісової галузі. Приготування до бою

Сергій Коваленко

В’яло текучий конфлікт між двома групами впливу набирає обертів і ризикує будь-якої миті перетворитися у війну з непередбачуваними наслідками для лісової галузі.

З однієї сторони Шурма Ігор, його прихильники та філософія економіки України, а з другої сторони Гетманцев Данило та досвідчене крило економічних бюрократів.

Сторони вже давно готують порох, заготовляють «снаряди» і роблять вилазки в стан опонентів, але поки що важку артилерію не застосовували.

Якщо Шурма активно користується адмінресурсом та близькістю з «Першим», то Гетманцев в свій пул набрав бронебійних активістів. Налагодив хороші стосунки з Железняком Ярославом та ішими депутатами, які ловлять двох зайців: 1) страхують «шефа», кричать: тримайте злодіїв» і 2) набирають для себе політичних балів перед виборами, показуючи, як зараз модно говорити, боротьбу з корупцією.

Лісова галузь в цій історії опинилася випадково. «Зорі так зійшлися», що ліс може стати головним полем битви двох провладних угруповань за подальшу експансію свого впливу у всіх сферах.

1. Оскільки лісовою галуззю керують з ОП, в цій ситуації найпростіше критикувати корупцію і валити все на Шурму.

2. Лісівники самі підставляються. Не провівши кадрову реформу старі начальники на нових місцях знову беруться до махінацій. Все на поверхні. Інформаційних приводів для атак більше ніж достатньо.

3. Нікого не цікавлять тіньові корупційні потоки, основна задача – показати прогалини реформи, масштабні крадіжки та зловживання і повісити усе на Шурму.

4. В ОП настільки зайняті іншими справами, що проґавили підготовку до війни на «лісовому полі». Болоховець від Тищенка тримав удар, але не витримає натиску підготовленої спецоперації кваліфікованих осіб, які битимуть по всіх фронтах.

Ярослав Железняк як «Білий кінь» на шаховій дошці виступає основною ударною силою, тараном умовної «групи Гетманцева», активно вивчає всі проблеми лісового господарства. Готовлять інформаційні кулі і снаряди для бою. Він майстер ловити хайп на «зраді» та «корупції» і тільки чекає сигналу «фас».

Микола Тищенко «нервово курить» в сторонці.

Як так, організувати грандіозну війну без «монетизації», без мільйонних бонусів. Все тільки заради того, щоб посунути Шурму. Тищенку не зрозуміла гра білих і чорних, але він хоче стати «Чорним конем». Відтоді, як дізнався, які гроші водяться в лісовому господарстві, забути про ліс не може. До біса Шурму, дайте заробити гроші. Та нікому такий гравець не потрібний. Токсичний, дуже токсичний.

У кожного своя гра і чорно-білі фігури.

Очікуємо подальшого розвитку подій. І не кажіть потім, що вас не попереджали.

Loading