BLM пропонує прискорити перегляд проектів з вилучення лісоматеріалів – пропозиція дозволить Агентству подолати загрозу, спричинену катастрофічними пожежами, для здоров’я лісів та громадської безпеки на мільйонах гектарів на Заході

29 травня 2020 р. – Бюро землеустрою оголосило пропозицію встановити нове категоричне виключення (CX) відповідно до Закону про національну екологічну політику, яке б впорядкувало. огляд агентствами рутинних проектів та операцій з утилізації деревини. Ця пропозиція сприятиме розвитку сільської економіки, прискоренню відновлення місцевих витривалих лісових порід дерев та зменшенню навантаження на паливо в майбутньому при пожежі, зменшуючи при цьому небезпеки для пожежників диких земель, громадськості та інфраструктури від мертвих та вмираючих дерев.

«Адміністрація Трампа серйозно сприймає загрозу дикої пожежі. У внутрішніх справах ми робимо все можливе в рамках закону, щоб агресивно підготуватися до сезону диких пожеж “, –  сказала заступник секретаря внутрішніх справ Катарина Макгрегор . «Цей запропонований захід значно скоротить час, який потрібен для того, щоб комерційні лісозаготівельники могли перетворити на зруйнований диким вогнем ландшафт, а також зменшити або усунути дерева небезпеки, що становлять небезпеку для пожежників та інфраструктури. Сприяння створенню лісоматеріалів при зменшенні ризиків пожеж – це виграш ».

«Ми повинні дати нашим землевпорядникам необхідні інструменти для зменшення навантажень палива та загрози катастрофічних пожеж екологічно стійким способом. Ця пропозиція дозволить нам збільшити здоров’я та стійкість ландшафту як для дикої природи, так і для людей, –  сказав Вільям Перрі Пендлі, заступник директора з питань політики та програм BLM .

Запропоновані CXs є частиною масштабної національної стратегії зменшення пожеж, керованої Виконавчим розпорядженням президента Трампа  13855  –  сприяння активному управлінню лісами Америки, хребтами та іншими федеральними землями для поліпшення умов та зменшенню ризику пожеж , а також розпорядженням  секретаря 3372  –  Зменшення пожеж. Ризики щодо управління внутрішніми землями через активне управління . Два накази направляють Міністерство внутрішніх справ (DOI) здійснювати політику щодо вдосконалення практики ведення лісових масивів та пасовищ шляхом зменшення небезпечних навантажень паливом, пом’якшення ризику пожежі та забезпечення безпеки та стабільності місцевих громад шляхом активного управління лісами та ландшафтами.

З 2000 по 2017 рік у США в середньому 6,8 мільйонів акрів щорічно спалювали дикі пожежі. Для лісів, керованих БЛМ, пожежа вражала в середньому 279 630 гектарів щорічно з 2009 по 2018 рік. Загроза виникнення пожеж прискорюється наявністю загиблих і вмираючих брус. Дані обстеження комах та хвороб, зібрані у 2015 році Програмою охорони здоров’я лісів Служби лісового господарства США, виявили 70 різних комах та захворювань, що спричиняють смертність, на 5,2 мільйона гектарів у суміжних США. BLM зібрав дані з опитування лісового спостереження США з 2008 по 2017 рік та виявив, що майже два мільйони гектарів смертності лісів спостерігалися за цей період на землях BLM.

Враховуючи загрозу диких пожеж на мільйонах акрів лісів – та загрозу, що це спричиняє рідну дику природу, життя та життєдіяльність людей та громад на Заході – BLM визначив, що створення нового CX для дій необхідно для прискорення видалення мертвої та вимираючої деревини для зменшення навантажень палива та загрози катастрофічних пожеж.

NEPA вимагає від федеральних відомств розглянути потенційні наслідки для своїх рішень, перш ніж приймати рішення про те, як і як діяти далі. Відповідне використання CX дозволяє дотримуватись норм NEPA, за відсутності надзвичайних обставин, які потребують подальшого розгляду, без урахування ані екологічної оцінки, ані заяви про вплив на навколишнє середовище.

Ця пропозиція стосуватиметься лише звичайних проектів з утилізації деревини розміром менше 5000 гектарів, які зазвичай не потребують більш широкого екологічного аналізу. Незважаючи на те, що пожежа щороку зачіпає сотні тисяч гектарів земель, керованих БЛМ, діючі норми БЛМ дозволяють використовувати лише врятований урожай CX, який не може перевищувати 250 соток. Цей додатковий CX збільшить гнучкість агентства реагувати на порушення на великих територіях.

BLM завершив огляд наукової літератури, попередньо проаналізувавши та впровадив дії та не знайшов жодних доказів того, що врятований урожай на запропонованих рівнях негативно вплине на здоров’я лісів. Навпаки, видалення мертвих та вмираючих дерев може прискорити спадкоємність лісів та отримати користь для місцевих видів дикої природи, які покладаються на послідовне середовище існування, зменшуючи при цьому потенціал катастрофічних диких пожеж.

BLM відкриває період публічного коментування запропонованого CX, який закривається через 30 днів після публікації пропозиції у Федеральному реєстрі. BLM надасть додаткову інформацію про те, коли і як коментувати, коли запропоноване правило публікується. 

Для отримання додаткової інформації про діяльність з управління лісовими ресурсами BLM відвідайте  https://www.blm.gov/programs/natural-resources/forests-and-woodlands

Підгрунтя

Міністерство внутрішніх справ реалізувало агресивну стратегію для більш ефективного управління, лікування та запобігання виникненню пожеж, зменшуючи ризики виникнення пожеж на понад 1,4 мільйона гектарів федеральних земель у 2019 році. Це було найбільше скорочення завантаження палива за десятиліття. Більше інформації доступно в  Інтернеті .

Що вони говорять

«В останні роки катастрофічні дикі пожежі спустошили громади Сьєрра-Невади. Несерйозні судові процеси та невдала політика землеустрою посилили ці смертельні вибухи. Результатом є смертельна небезпека для наших громадян та спустошення місцевих економік, оскільки мертва деревина залишається для спалювання ». заявив  американський конгресмен Том МакКлінток (CA-04) . «Наукове землеустрій може відновити стійкість до наших лісів, здоров’я для нашої економіки та головне, безпеку для наших громад. Я вітаю секретаря Бернхардта, заступника секретаря Макгрегора та виконуючого обов’язки директора BLM Пендлі за те, що вони визнали, що поточний процес погано порушений та вживають заходів, які врятують життя, відновлять наші ліси та вододіли та сприятимуть розвитку місцевої економіки ».

«Я вдячний адміністрації Трампа, що збільшує інструменти в нашій панелі інструментів для поліпшення управління лісом. У 2017 році в Монтані дикі пожежі поглинули понад мільйон гектарів, загрожували життєдіяльності та знищували місця проживання диких тварин. Сезон пожеж стає все більш тривалим і суворим “, – заявив  конгресмен Грег Джанфорте (MT-At Large.)  ” Сьогоднішнє повідомлення від Бюро землеустрою сприяє розвитку здорового глузду, розумних заходів щодо запобігання пожежам, реабілітації та роботи з деревини в Монтані. Видаляючи мертві та відмираючі лісоматеріали на передній частині, ми можемо зменшити ймовірність та серйозність пожеж на наших громадських землях ».

 «Члени Американської ради лісорубів підтримують запропонований BLM прискорений розгляд проектів по вилученню деревини. Хоча використання запропонованого категоричного виключення дозволить землекористувачам зменшити навантаження на паливо, спричинене пожежами комах, хвороб та диких земель, щоб вчасно виконати роботи по відновленню лісу, це також дозволить проводити комерційні заготівлі деревини перед загиблими, хворими. і відмирання деревини втратило свою комерційну цінність, приносячи не тільки дохід для BLM, але й підтримуючи сільську інфраструктуру та робочі місця в громадах, що залежать від деревини », – сказав  Даніель Дж. Друктор, виконавчий віце-президент Американської ради лісорубів.

“Розчарування від неможливості врятувати деревину від мертвих та відмираючих дерев до того, як можуть виникнути лісові пожежі та до того, як деревина стане незмінною, завжди болісно”, – зазначив  Ерік Карлесон, виконавчий директор, Associated California Loggers . “Але в той час, коли пожежі в Каліфорнії знищили небачену кількість гектарів, втрата рятувальної деревини – це дворазова трагедія. Сільські громади та пожежники так само загрожують мертвими деревами та пожежами, яких можна було б запобігти за допомогою впорядкованих правил спасіння. Незмінна деревина – це відповідальність. Це запропоноване категоричне виключення – це правильне рішення саме в потрібний час ».

“Поточні вимоги NEPA затягують будь-які значущі дії щодо усунення небезпечних корчів та пального, що залишилися після пожеж. Отримані небезпеки становлять довгострокові ризики для населення, підвищують небезпеку, з якою стикаються пожежники, і спричиняють подальші пожежі ще більше горіти. Цей новий орган управління CX допоможіть землекористувачам зменшити ці ризики. Ми бачили незліченні дикі пожежі, що проносяться над тими ж спаленими ландшафтами, які не лікували. Ці повторювані випадки набагато завдають шкоди екосистемі, ніж перші. Цей новий орган управління CX дозволить операторам землекористування оперативно виконувати дії з видалення небезпечних корчі та паливо вздовж дорожніх доріг та створюють паливо для захисту землі, коли настане наступна пожежа “, – заявив  Хав’єр Гойрігользаррі, виконавчий директор” Громади здорових лісів “, Inc.

«Вітальна зміна здорової думки для більш ефективного дозволу BLM реагувати на кризу охорони лісу на Заході. Ця нова пропозиція надасть BLM можливість бути кращим сусідом приватних та державних лісових земель та запропонує більше захисту навколишнього середовища », – сказала  державна представниця штату Айдахо Джуді Бойл, Голова Західної законодавчої робочої групи з питань лісу та співголова федерації земельний комітет з федералізму .

«Врятування деревини після пожежі – це гонка проти годин. Цей СЕ значно покращить здатність відділу врятувати деревину після пожежі. Видалення пиломатеріалів, поки воно все ще має цінність, дозволяє відновлення після пожежі відбуватися доцільно та значно знизити витрати. Це допомагає сільським громадам та оточенню відновитись після катастрофічної пожежі », – сказав  Шаун Крук, 2-й віце-президент Федерації фермерського бюро Каліфорнії .

«Нам потрібні правила, які дозволять більш масштабному, агресивному управлінню паливом покращити здоров’я лісів. На додаток до покращення безпеки та управління дикою природою, активне управління паливом є ключовим фактором управління врожайністю та якістю води. Поточні наукові дослідження показують, що ці переваги можуть бути найважливішим внеском активного управління паливом “, – заявив  Білл Малліган, штат Айдахо Форест, Trinity Consulting .

“Ми сильно постраждали від пожеж на південному заході Орегону протягом останніх десяти років; ці пожежі спричинили економічні та медичні негаразди для повітів та громадян. Залишення мертвої та вмираючої деревини для розпалювання майбутніх пожеж є небезпечним і для лісу, і марною витратою економічних ресурсів. Прискорення операцій з пошкодження за рахунок скорочення бюрократичної тяганини є хорошим першим кроком для повернення надійного управління лісом до лісових угідь, керованих БЛМ », – сказав  комісар округу Дуглас в штаті Орегон і президент Асоціації графств з питань науково-дослідної діяльності Тім Фріман.

 “Важливо, щоб Бюро землеустрою звернуло свою думку до величезного завдання по виготовленню деревини, яке попереду – зменшити навантаження на паливо та загрозу катастрофічних пожеж на мільйонах гектарів лісів”, – сказав  Ден Джонсон, державний сенатор штату Айдахо . «Громади та ліси отримають значну користь завдяки прискореному огляду операцій з вилучення деревини, які є частиною програми сталого управління лісами».

“Я аплодую Бюро землеустрою за їх пропозицію встановити нові категоричні виключення відповідно до Закону про національну екологічну політику, що дасть менеджерам ресурсів можливість впорядкувати огляд рутинних проектів з вилучення лісоматеріалів”, – сказала  Юлія Алтемус, виконавчий директор компанії Montana Wood Products Асоціація . “Ця пропозиція узгоджується з іншими федеральними зусиллями щодо подолання необхідності впорядкувати можливості врятування та допоможе узгодити транскордонні реакції федеральних та штатів для реабілітації ландшафтів після пожеж та пом’якшення осередків комах та захворювань”.   

Джерело: BLM

П’ятниця, 29 травня 2020 04:46 

https://goldrushcam.com/sierrasuntimes/index.php/news/local-news/23675-blm-proposes-expedited-review-of-timber-salvage-projects-proposal-would-allow-agency-to-address-threat-posed-by-catastrophic-wildfires-to-forest-health-and-public-safety-across-millions-of-acres-in-the-west