Борейко програв

ЕКО-інформ

20 липня 2021 року «Лісовий і мисливський журнал» (Видавництво “ЕКО-інформ”, газета “Природа і суспільство”) ВИГРАВ судову справу у КЕКЦа і його директора В. Борейка.

Печерський райсуд Києва НЕ ВИЯВИВ порушень з боку редакції “Лісового і мисливського журналу”, а статтю “Амбітні наміри”, що була опублікована у цьому журналі (автор Роман Новіков) – визнано ПРАВДИВОЮ.

Отже тепер навіть суд підтвердив, що висловлювання мисливствознавця Володимира Нижника і доктора наук, професора Валерія Лисенка, що містяться у статті “Амбітні наміри” є ПРАВДОЮ.

Зокрема:-…«Борейко» – це не людина, це явище! Не було б його, було б інше явище. Це називається – паразитування на екологічних проблемах…-…пани «борейки» будуть робити все, щоб закрити полювання в Україні, а разом з цим і знищити мисливську галузь. -…все, що він робить (Борейко), не тільки непрофесійна діяльність, а ще й антидержавна. Необхідно звернутися до відповідних органів щодо з’ясування мети діяльності цієї організації.

І ГОЛОВНЕ:-…спеціальної освіти В. Борейко не має. Який він ЕКОЛОГ?».

Саме так: Він – не еколог! З юридичної та наукової точки зору, і з цим погодився СУД, В. Борейко, насправді, не є екологом, він не має спеціальної освіти. Борейко – біолог зі спеціалізацією «Зоологія та ботаніка», яку він отримав у Донецькому університеті. Нагадаємо, що згідно Постанови КМУ № 266: «Екологія» (код спеціальності 101) – галузь знань природничої науки, а «Біологія» (код спеціальності 091) – галузь знань біології. Тобто можна з впевненістю стверджувати, що «Екологія» і «Біологія» не тотожні поняття і науки, це різні галузі спеціальних знань. Таким чином Володимир Борейко не має ЖОДНОГО відношення до екології, адже це не діяльність, а наука, знання про яку отримують у ВНЗ. Тому, звертаємось до всіх свідомих українців, влади країни, ЗМІ, давайте ПРИПИНЕМО називати ЕКОЛОГАМИ представників громадських «зоозахисних» та «природоохоронних» організацій, так званих “екоактивістів”, які не отримали відповідної освіти і знань. Адже вони не мають жодного відношення до цієї науки і не мають права носити таке звання. Це невігластво.

Не зважаючи на тиск з боку “зоозахисників”, на їхній шантаж, залякування судами та фінансовими обтяжуваннями (Борейко від “Лісового і мисливського журналу” вимагав 150 тис. грн), ми не пішли на їхні умови “компромісу”, не погодились на запропоновані ними “договорняки” припинити згадувати КЕКЦ і Борейка, обговорювати їхню “діяльність” у наших виданнях, ми не продажні журналісти і ми довели це у суді, довели свою правоту, не підкупність та вірність своїй справі.

Вітаємо з цією перемогою усю небайдужу лісову і мисливську спільноту. Дякуємо за підтримку лісівників і мисливців, Всеукраїнську асоціацію мисливців та користувачів мисливських угідь, Всеукраїнську мисливську спілку та Адвокатське об’єднання «Покутній та партнери».

“Борітеся — поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!”

 259 total views,  1 views today