Боровся з вирубуванням лісів: Тищенко пояснив, що робив на Закарпатті

АНАСТАСІЯ ПШЕНИЧНА

10 ГРУДНЯ 2022, 10:50

Тищенко зазначив, що українські ліси системно та навмисно вирубуються десятки років.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко розповів, що днями приїхав на Закарпаття, щоби боротися з незаконною вирубкою лісів.

Про це він написав у Facebook.

“Продовжуємо шукати та боротися з російською агентурною мережею! За дорученням керівництва країни ми, Тимчасова Слідча Комісія Верховної Ради з питань розслідування фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, здійснюємо робочу поїздку до Закарпаття”, – написав Тищенко.

Тищенко зазначив, що українські ліси системно та навмисно вирубуються вже не один десяток років. Він упевнений, що робиться це під тиском російського бізнесу та афілійованих з ними компаній.

“Хочу нагадати про “медведчуківські” лисі закарпатські гори і, як результат, паводки, а також затоплення сіл. Все це призвело до екологічної катастрофи! Вже забули?”, – зауважив нардеп.

Він також розповів, що до тимчасової слідчої комісії (ТСК) надійшла інформація від свідомих громадян, що в одному з районів Закарпаття проводиться “масова незаконна вирубка лісів, спрямована на саботаж наказів головнокомандувача та підрив роботи енергетичної інфраструктури”. Цю інформацію Тищенко разом із комісією і перевіряє.

Раніше журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі повідомив, що Микола Тищенко потрапив у скандал через проникнення на територію приватного підприємства “Грінвуд 2005” у Закарпатській області. Парламентарій, за його інформацією, разом із групою невідомих людей пробрався на територію бази, яка знаходиться у селі Циганівка Ужгородського району. За цією спробою його застав місцевий охоронець і звернувся до поліції.

Інші новини:
  • На Рівненщині на міні підірвалися незаконні лісоруби, їх затримали.
  • Втік із ножовим пораненням: на Закарпатті чоловік намагався зарізати друга.
  • Захисникам Закарпаття виділили понад 100 млн. гривень.

https://vesti.ua/uk/strana-uk/borolsya-s-vyrubkoj-lesov-tishhenko-obyasnil-chto-delal-na-zakarpate

 328 total views,  1 views today