Буковина: Лісівники готуються до висадки молодих дерев

5 вересня 2023

Лісівники активно готуються до осінньої лісокультурної кампанії.

І не лише на Буковині, бо лісівники Хмельниччини та Тернопільщини теж готуються до осінньої лісокультурної кампанії. Стартує вона, коли у рослин закінчиться вегетаційний період. Зазвичай це кінець вересня – початок жовтня.

Цієї осені в Подільському лісовому офісі ДП “Ліси України” планують висадити 1 мільйон 673 тисячі дерев. Проведуть лісовідновлення на площі 319 га, створять 18 га нових лісів.

Якщо розбити по областях, то на Буковині лісовідновлення проведуть на 144 га, нові ліси висадять на 9 га. На Хмельниччині лісовідновлення займе 93 га, нові ліси – 9 га. На Тернопільщині лісовідновлення проведуть на 82 га.

– Щовесни та щоосені ми висаджуємо молодий ліс. Висадка відбувається у межах програми Президента “Зелена країна”. Для успішної реалізації лісокультурної кампанії наші філії повністю забезпечені садивним матеріалом, який виростили у лісових розсадниках та селекційно-насінневих комплексах. Найбільш розповсюдженими породами дерев у наших регіонах є сосна і дуб (у гірській місцевості – ялина), їх садитимемо найбільше. Наразі у філіях Подільського лісового офісу тривають роботи з підготовки ґрунту до садіння дерев. Вже незабаром розпочнемо виконувати основний обов’язок лісівників – створювати ліси, – повідомила керівник пресслужби Подільського лісового офісу Ольга Ржепянська.

Сергій СУЛИМА.

Фото надані пресслужбою лісового офісу.

http://www.golos.com.ua/news/185199

Loading