Через невідому причину на Полтавщині згоріли 3 гектари молодого соснового лісу (ФОТО)

Альбіна Ковпак
01 Вересня 2023, 16:09

Пожежа виникла на території Котелевського лісництва. Шість годин рятувальники гасили вогонь, проте 3 га молодих насаджень згоріли.

Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області. На Полтавщині горів ліс 31 серпня.

горів ліс
Фото ДСНС
Горів ліс на Полтавщині
Фото ДСНС
Фото ДСНС

О 12:36 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла у лісовому масиві Котелевського лісництва. Рятувальники за кілька годин локалізували пожежу, проте загасити її вдалося о 18:45. За цей час згоріли 2,8 га молодих дерев та лісова підстилка. 

45 га лісу вдалося врятувати від вогню. До гасіння залучали 7 відділень ДСНС, місцевих пожежників та 3 відділення лісництв. Нині рятувальники з’ясовують, чому горів ліс.

Горів ліс
Фото ДСНС
Горів ліс на Полтавщині
Фото ДСНС
Горів ліс на Полтавщині
Фото ДСНС

Нагадаємо, що 11 червня на території Оболонської громади загорілося торфовище. Вогонь знищив поверхневі поклади торфу на площі 0,5 га. На місце події виїжджали рятувальники. Торф’яні пожежі провокують розвиток низової лісової пожежі. Вогонь заглиблюється у шар торфу біля стовбурів дерев, корені дерев падають і утворюють завали.

https://zmist.pl.ua/news/cherez-nevidomu-prychynu-na-poltavshhyni-zgorily-3-gektary-molodogo-sosnovogo-lisu-foto

Loading