Через велику кількість пожеж в екосистемах рятувальники запровадили рейди

Такі рейди мають профілактичний характер упродовж пожежонебезпечного періоду
 

  • 2 серпня 2020 08:15

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу ДСНС України.

Зокрема, упродовж пожежонебезпечного періоду, коли коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху, фахівці Служби порятунку невпинно здійснюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Надзвичайники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в екосистемах – не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття. Адже, як показує практика, люди нерідко нехтують цими правилами, наражаючи на небезпеку від пожежі не лише відкриті території, а й хлібні масиви, ліси та навіть житлові поселення.

Так, для прикладу, 30 липня на Кіровоградщині бійці ДСНС ліквідували 5 пожеж у екосистемах. Горіли суха трава, сміття, сухе гілля, пожнивні залишки пшениці.

Упродовж 30-31 липня рятувальники Миколаївської області 9 разів залучались до ліквідації пожеж на відкритих територіях. У Вітовському, Миколаївському, Снігурівському, Баштанському, Очаківському районах та містах Очаків, Первомайськ, Миколаїв горіли суха трава, сміття, чагарники та сміття. Загальна площа пожеж сухостою за добу склала понад понад 8 га. У більшості випадках причинами стало необережне поводження з вогнем з боку невстановлених громадян.

А на Херсонщині минулої доби на відкритих територіях області ліквідовано 11 пожеж. До їх гасіння залучалися пожежно-рятувальні підрозділи Бериславського, Каланчацького, Каховського, Великоолександрівського, Голопристанського, Скадовського, Верхньорогачицького, Суворовського районів та місцева пожежна охорона с. Красне. Загальна площа пожеж склала 6,8 га.

https://www.depo.ua/ukr/life/cherez-veliku-kilkist-pozhezh-v-ekosistemakh-ryatuvalniki-zaprovadili-reydi-202008021196400