Чорнобильський заповідник отримав статус наукової установи

Ярослав Прищепа

18 червня, 15:38

Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник (ЧРЕБЗ) отримав свідоцтво про державну атестацію наукової установи.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці заповідника.

“Такий високий статус, на який ми працювали декілька років, крім визнання й натхнення до посиленої розбудови наукової спроможності та мотивації до наукової роботи, дає чимало переваг”, — йдеться у повідомленні.

Серед таких переваг — включення до Державного реєстру наукових установ і, як наслідок, шанс виборювати державне фінансування на науково-дослідні роботи. Також установа отримає можливість доєднатись до Європейського дослідницького простору з метою розвитку міжнародного науково-технічного співробітництва, вільного трансферу знань, мобільності дослідників тощо.

“Все це разом підніме науковий потенціал Заповідника та, відповідно, примножить кількість доступних людству наукових знань. На основі останніх стане можливим більш ефективне управління заповідною територією та виконання ЧРЕБЗ функцій зі збереження біотичного й ландшафтного різноманіття, адаптації природних комплексів до змін клімату”, — наголосили у заповіднику.

https://suspilne.media/251580-cornobilskij-zapovidnik-otrimav-status-naukovoi-ustanovi/

 206 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.