Чотирьох майстрів лісу судитимуть за збитки державі майже на 7 млн гривень

21 ОКТЯБРЯ 2020

За погодженням з Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно чотирьох майстрів лісу за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Як повідомив в. о. начальника управління прокуратури області Іван Тарасов, досудовим розслідуванням встановлено, що на території ДП «Жовтневе лісове господарство» здійснювалась незаконна порубка дерев.

Четверо майстрів лісу, будучи посадовими особами, несумлінно ставлячись до своїх прямих обов’язків та неналежно їх виконуючи, не забезпечили належне зберігання майна державного підприємства, яке їм було ввірене. Внаслідок цього на території зазначеного ДП невстановленими особами незаконно вирубано понад 550 дерев, а саме дубів та ясенів.

Сума збитків, завданих державі, складає майже 7 млн грн.

Досудове розслідування здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване у м. Полтаві, оперативний супровід — СБУ в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

***

В суд направлено обвинение против мастеров леса, допустивших незаконную вырубку дубов и ясеней в Октябрьском лесхозе в Харьковской области

20:49 21.10.2020 interfax НОВОСТИ

В суд направлено обвинение против мастеров леса, допустивших незаконную вырубку дубов и ясеней в Октябрьском лесхозе в Харьковской области

Обвинительный акт в отношении четырех мастеров леса, допустивших незаконную вырубку деревьев в Октябрьском лесном хозяйстве в Харьковской области, направлен в суд.

Как сообщает пресс-служба Харьковской областной прокуратуры, всем четверым инкриминируется служебная халатность (ч.2 ст.367 Уголовного кодекса Украины).

«Досудебным расследованием установлено, что на территории ГП «Октябрьское лесное хозяйство» осуществлялась незаконная вырубка деревьев. Четверо мастеров леса… не обеспечили надлежащее хранение имущества государственного предприятия, которое им было вверено. В результате… неустановленными лицами незаконно вырублено более 550 деревьев, а именно дубов и ясеней», — говорится в сообщении.

По данным досудебного следствия, сумма ущерба, нанесенного таким образом государству, составляет почти 7 млн грн.

https://www.ponomaroleg.com/v-sud-napravleno-obvinenie-protiv-masterov-lesa-dopustivshih-nezakonnuju-vyrubku-dubov-i-jasenej-v-oktjabrskom-leshoze-v-harkovskoj-oblasti.html