Чиновники Брустурянського лісгоспу на Закарпатті хизувалися вбитими ними дикими тваринами


04:10 17 Февраль Киев, Украина

Скандал виник на Закарпатті через недолугих працівників Брустурянського лісо-мисливського господарства. На сторінці цього господарства у Фейсбук появилася фотографія, на якій працівники ЛМГ хизуються вбитими ними дикими тваринами. У дописі йшлося про успішне завершення мисливського лісгоспу. Цей допис викликав велике обурення і його зі сторінки було знято.

Однак фотографія була скопійована користувачами Фейсбуку. А згодом на самій сторінці Брустурянського ЛМГ користувач Наталія Косюк написала гнівний коментар з цього приводу: “Як же тут на сторінці все чудово і радісно: мости будуються, фауна бігає, зайчики з оленями цілуються, люди по секвоям лазять – просто ідилія! Ідемо в Європу семимильними кроками. Ура! Ой, а де ж поділося найцікавіше? Куди ж це так швидко зник пост підприємства (з фото!) про закриття полювання 29.01.2022 р. Це ж бомба, а не матеріал! Свідома громадскість і, я думаю, особливо різні природозахисні і зоозахисні організації бажали би переглядати його знову і знову! Поверніть все на місце, бажано з описом і правдивими! деталями, так би мовити, від першоджерела.

Врешті решт, ми маємо право знати своїх героїв в обличчя. Впевнена, представники громадянського суспільства з радістю допомогли б Вам і підтримали у цей нелегкий час! Може, кинути клич і зібрати для Вас якісь там кошти, крупи, консерви, бобові, щоб лютий голод не штовхав Вас на вбивство диких тварин. Хоча, востаннє я бачила співробітників ЛМГ на Дні працівника лісу і щось не помітила, щоб у Вас животи до хребта поприсихали… А-а-а, то мабуть мені просто було погано видно через усі медалі і грамоти, якими Ви там обвішались!PS: Тільки спробуйте не схвалити або видалити цей коментар – звинувачу в упередженності і перешкоджанні свободі слова! Тут нецензурніх слів і вигадок немає – лише реакція на пост, який Ви самі ж не так давно і виклали”.

А у одній із груп у тому ж таки Фейсбуці користувач Влад Мартон також опублікував копію фото чиновників Брустурянського ЛМГ з головами вбитих ними оленів і написав: “Це фото з офіційної сторінки Брустурянського лісогосподарства на Закарпатті. У дописі лісівники вихваляються тим, як продуктивно закінчили мисливський сезон, вбивши певну кількість диких тварин. Наразі цей допис видалили. Є до них питання: що не так у лісових чиновників було в дитинстві, що вони вбивають беззахисних тварин і вихваляються цим публічно?”.

https://rezonans.info/net_kartinok/chinovniki_brusturyanskogo_lisgospu_na_zakarpatti_hizuvalisya_vbitimi_nimi_dikimi_tvarinami

***

Чиновники Брустурянського лісгоспу на Закарпатті хизувалися вбитими ними дикими тваринами

16.02.2022 22:01 СОЦІО

Скандал виник на Закарпатті через недолугих працівників Брустурянського лісо-мисливського господарства.


На сторінці цього господарства у Фейсбук появилася фотографія, на якій працівники ЛМГ хизуються вбитими ними дикими тваринами. У дописі йшлося про успішне завершення мисливського лісгоспу.

Цей допис викликав велике обурення і його зі сторінки було знято. Однак фотографія була скопійована користувачами Фейсбуку.

А згодом на самій сторінці Брустурянського ЛМГ користувач Наталія Косюк написала гнівний коментар з цього приводу:

“Як же тут на сторінці все чудово і радісно: мости будуються, фауна бігає, зайчики з оленями цілуються, люди по секвоям лазять – просто ідилія! Ідемо в Європу семимильними кроками. Ура!

Ой, а де ж поділося найцікавіше? Куди ж це так швидко зник пост підприємства (з фото!) про закриття полювання 29.01.2022 р. Це ж бомба, а не матеріал! Свідома громадскість і, я думаю, особливо різні природозахисні і зоозахисні організації бажали би переглядати його знову і знову! Поверніть все на місце, бажано з описом і правдивими! деталями, так би мовити, від першоджерела. Врешті решт, ми маємо право знати своїх героїв в обличчя.

Впевнена, представники громадянського суспільства з радістю допомогли б Вам і підтримали у цей нелегкий час! Може, кинути клич і зібрати для Вас якісь там кошти, крупи, консерви, бобові, щоб лютий голод не штовхав Вас на вбивство диких тварин. Хоча, востаннє я бачила співробітників ЛМГ на Дні працівника лісу і щось не помітила, щоб у Вас животи до хребта поприсихали… А-а-а, то мабуть мені просто було погано видно через усі медалі і грамоти, якими Ви там обвішались!PS: Тільки спробуйте не схвалити або видалити цей коментар – звинувачу в упередженності і перешкоджанні свободі слова! Тут нецензурніх слів і вигадок немає – лише реакція на пост, який Ви самі ж не так давно і виклали”.

А у одній із груп у тому ж таки Фейсбуці користувач Влад Мартон також опублікував копію фото чиновників Брустурянського ЛМГ з головами вбитих ними оленів і написав:

“Це фото з офіційної сторінки Брустурянського лісогосподарства на Закарпатті. У дописі лісівники вихваляються тим, як продуктивно закінчили мисливський сезон, вбивши певну кількість диких тварин.

Наразі цей допис видалили.

Є до них питання: що не так у лісових чиновників було в дитинстві, що вони вбивають беззахисних тварин і вихваляються цим публічно?”.

І дійсно, що не так?

http://rionews.com.ua/mixed/socio/now/n224620649

Loading