DEC оголошує 1,35 мільйона доларів США для другого раунду грантової програми збереження лісів

Розповідь The Record, Трой, Нью-Йорк • Вчора о 19:19

Фeb. 23—НЬЮ-ЙОРК — Уповноважений Департаменту охорони навколишнього середовища штату Нью-Йорк (DEC) Безіл Сеггос нещодавно оголосив про другий раунд конкурсних грантів для Програми грантів щодо збереження лісів для земельних фондів (FCELT).

У партнерстві з Land Trust Alliance DEC надає грант на загальну суму 1,35 мільйона доларів США, щоб надати відповідним акредитованим земельним трастам придбання сервітутів збереження лісистих земель з метою захисту цих земель від майбутньої забудови. Метою грантової програми є збільшення темпів збереження лісових земель для збереження лісів лісами та боротьби зі зміною клімату.

«Захист лісів і управління ними мають важливе значення для зусиль держави щодо боротьби зі зміною клімату, і ми вдячні партнерам, таким як Land Trust Alliance, за допомогу в реалізації програм, які захищають наші життєво важливі лісові ресурси», — сказав Сеггос у прес-релізі. «Ці гранти є лише одним із інструментів, який DEC використовує для просування цілей штату щодо збереження лісів, реалізації рекомендацій Плану плану дослідження кліматичного лідерства та захисту громади та захисту біорізноманіття штату для майбутніх поколінь.

«Я закликаю земельні фонди подати заявку на отримання цих грантів і допомогти нам зберегти ліси Нью-Йорка».

Заявники можуть подати заявку на отримання до 350 000 доларів США для фінансування придбання природоохоронних сервітутів на лісових землях у штаті Нью-Йорк. Щоб подати заявку, потрібно 25 відсотків грантового фінансування, а земельні фонди мають бути акредитовані Комісією з акредитації земельних фондів.

https://www.msn.com/en-us/news/us/dec-announces-1-35-million-for-second-round-of-forest-conservation-grant-program/ar-AA17R3JW

 176 total views,  1 views today