Демобілізований лісівник уже повернувся до роботи в Рожищенському лісництві

01 Березня 2024, 18:59 | Роман Корнійчук

Воїн-лісівник Роман Корнійчук уже повернувся до роботи в лісі.

Про це інформують на сторінці Поліського лісового офісу у фейсбук.

Демобілізований лісівник – майстер лісу Рожищенського лісництва філії «Ківерцівське лісове господарство» ДП «Ліси України» пішов служити добровольцем. Як і його син Максим. Ще на початку повномасштабної війни.

«Краще б Максим уже був вдома», – коротко коментує свою ситуацію Роман Федорович.

Він служив у волинській 100-й бригаді. І здається, ще й досі там. Морально – так точно. Тому що в розмові більше йшлося про його побратимів, про те, яка їм зараз потрібна допомога.

«Війна так легко не відпускає. Останнім часом дуже часто сниться. Досі важко звикнути до тиші, до нормального життя», – пояснює Роман.

Воював на Лиманському напрямку. Демобілізований недавно – у січні цього року. Одразу повернувся на роботу. На ту ж посаду. Вдячний підприємству, тому що відчуває підтримку. І відчував її там, на передовій.

«Ліс сам по собі місце сили. Це і моя улюблена справа, і реабілітація одночасно. Я зараз маю все: найкращу родину, хороший колектив, гарну роботу. Коли закінчиться війна й ми всі до останнього солдата повернемося в своє звичне мирне життя, вважатиму себе абсолютно щасливим», – зізнається Роман.

https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/683733-demobilizovaniy-lisivnik-uzhe-povernuvsya-do-roboti-v-rozhishchenskomu-lisnitstvi