Дерева на завтра: приєднуйтесь до сільського життя, коли ми садимо тисячі дерев

У партнерстві з Чарльз Стенлі Менеджери багатства

З нагоди святкування 125-ї річниці заснування « Country Life» у 1897 році, ми об’єднали зусилля з менеджерами з питань багатства Чарльза Стенлі та Лісовим господарством Англії для створення ініціативи «Дерева для завтрашнього дня».

Ми разом прагнемо посадити щонайменше 1897 дерев, щоб відзначити цю віху в нашій історії.

На додаток до 1000 дерев, які фінансує Чарльз Стенлі, з кожними 5 фунтів стерлінгів, які обіцяє читач Country Life, ми зможемо посадити ще одне дерево, яке підтримуватиме делікатну екосистему нашої планети. Country Life дерево буде включати в себе рідні та нерідні дерева, все вирощені з насіння в Великобританії, в спеціально побудованому дитячої Forestry Англії. Завдяки їх новаторським дослідженням ми тепер знаємо, що суміш порід є фундаментальним фактором виживання будь-якої деревини.

Будь ласка, відвідайте сторінку кампанії “Дерева для завтра” , якою керує Національна схема фінансування, щоб дізнатись більше та зробити пожертву. 

З його корінням, що копається так глибоко, як наприкінці 18 століття, Чарльз Стенлі витратив майже чверть тисячоліття, допомагаючи своїм клієнтам планувати майбутнє. Чарльз Стенлі щедро пообіцяв фінансувати перші 1000 дерев, і ми сподіваємось, що наші читачі відзначать цю пам’ятку в нашій історії, пообіцявши 5 фунтів стерлінгів пожертвувати кожне з 897 дерев, що залишились. Цим проектом Чарльз Стенлі бере на себе зобов’язання щодо ініціативи, яка висвітлює величезне значення, яке дерева відігравали в минулому, відіграють теперішнє та відіграють для майбутніх поколінь.  

Читачам ” Country Life” не потрібно буде нагадувати про екологічну користь дерев та ключову роль, яку вони відіграють у нашому житті та на планеті. Недавні дослідження показали, що 90% турбуються про навколишнє середовище, більшість створили свої сади, сприятливі для дикої природи, а також вважають, що екологічним проблемам слід викладати в школах.

Протягом тисячоліть англійський дуб (Quercus robur і Quercus petrea, щоб дати їм свої латинські назви) підтримував більше життя, ніж будь-яке інше дерево (навіть його опале листя підтримує біорізноманіття. Його довголіття, повсюдність і життєво важлива роль у будівництві будинків та кораблів це головна роль в історії Великобританії.  

«Вже майже 125 років« Country Life »не тільки є чемпіоном у сільській місцевості, але й покладається на дерева для паперу, на якому друкуються наші слова та малюнки. Ми дуже раді та надзвичайно вдячні, що Чарльз Стенлі запропонував реалізувати цей проект, – говорить Марк Хеджес, головний редактор Country Life .

«Окрім можливості зробити реальні інвестиції у майбутнє, ми також сподіваємось, що це ініціатива, яка сприятиме цій справі у свідомості широкої громадськості. Посадка дерев на майбутнє – це те, в чому ми всі можемо зіграти свою роль ”.

Пол Абберлі, генеральний директор Чарльза Стенлі, повторює важливість “Дерев для завтрашнього дня”: “Ми всі повинні зіграти певну роль у збереженні навколишнього середовища, і ми знаємо, що інвестори дедалі більше зацікавлені зробити вплив за допомогою відповідального інвестування. Ми раді підтримати кампанію «Дерева на завтра», оскільки вона пов’язана з нашою власною роботою щодо заохочення наших клієнтів залишатись без паперу, висаджуючи дерева, і є ініціативою, яка, на нашу думку, може зробити справжню зміну для майбутніх поколінь ».

Чарльз Стенлі та довкілля

Емма Фоден-Паттінсон, інвестиційний менеджер Чарльза Стенлі, пояснює підхід Чарльза Стенлі до відповідального інвестування. «Ми застосовуємо індивідуальний підхід до відповідального інвестування. Наш основний підхід включає інтеграцію екологічних, соціальних та управлінських факторів (ESG) у наш інвестиційний аналіз, поради та рішення. Беручи до уваги не тільки те, чим займається компанія, але і те, як вона веде свій бізнес. Це базується на переконанні, що ці нефінансові фактори можуть істотно вплинути на довгострокову віддачу інвестицій. На замовлення клієнтів на замовлення ми можемо гарантувати, що кожен портфель узгоджується з їх унікальними моральними цінностями ‘.

Для отримання додаткової інформації про зосередження уваги Чарльза Стенлі на майбутньому натисніть  тут  або зателефонуйте за номером 020 3553 7281.


Збір коштів, виплати та пожертви оброблятиметься та здійснюватиметься Національною схемою фінансування, яка діє як ДОНАТ, благодійна організація, зареєстрована в Англії та Уельсі (1149800) та Шотландії (SC045106). На додаток до будь-якої текстової пожертви, ви будете стягувати стандартну плату за повідомлення мережі (на основі тарифів вашого постачальника послуг). Умови використання див. На веб-сайті  www.easydonate.org

Автоматизований переклад за допомогою Google-перекладач статті, розміщеної за посиланням https://www.countrylife.co.uk/nature/trees-for-tomorrow-226616