Деревообробники з Прикарпаття дуже цікаві люди

Було таке….деревообробники з Прикарпаття дуже цікаві люди… Неоднократно доводилось бывать на сборищах деревопереработчиков в разные годы.

Завжди на цих зборах ′′ найкращі геноциди ′′ з Карпатських гір, представлені величезною кількістю приватних власників лісопильок (окрім того, щоб пролити ліс і штовхнути його для бугор, не цікавилися, якого біса переробка, не чули).

А лейтмотивом їх виступів було: ′′ Це наша лисиця! Ми маємо право його пиляти. Податки не повинні сплачувати! А всі інші не повинні втручатися в наші справи!”

Через деякий час ці барани починають купатися. А потім риторика змінюється: ′′ Що відбувається? Для чого??? Ви (всі інші) повинні нам допомогти (′′ найкращі геноциди ′′)!

І так все відбувається не роками, а десятиліттями

Мені неодноразово доводилося бути на зборах деревообробки в різні роки.

Завжди на цих зборах ′′ найкращі геноциди ′′ з Карпатських гір, представлені величезною кількістю приватних власників лісопильок (окрім того, щоб пролити ліс і штовхнути його для бугор, не цікавилися, якого біса переробка, не чули) .А лейтмотивом їх виступів було: ′′ Це наша лисиця! Ми маємо право його пиляти. Податки не повинні сплачувати! А всі інші не повинні втручатися в наші справи!”

Через деякий час ці барани починають купатися. А потім риторика змінюється: ′′ Що відбувається? Для чого??? Ви (всі інші) повинні нам допомогти (′′ найкращі геноциди ′′)!І так все відбувається не роками, а десятиліттями

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011570100186&cft[0]=AZXRTR6VpuNEfkQuMxHZdL7Mx6ztXYgXinQHTLalI4n_OO8D_nhOLRhU8CRpaII51IsHPE09TVjkqPwIWr1Zzmc0qOIgxq0eNalTYNfbwLOx8KhieuQ9YVjU1rkl6oqSXWJmGUg7M3ehUIZNrGdQToza&tn=-]C%2CP-y-R