Держлісагентство розробить ціну на дрова для різних регіонів

АЛЬОНА КАТАШИНСЬКА

28 вересня 12:28

Фото: REUTERS/Gleb Garanich​

Ціна на паливні дрова в Україні має бути адаптована до потреб, особливо в часи війни. Як повідомляє пресслужба Міндовкілля, про це заявив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець.

Він наголосив про необхідність якнайшвидше «встановити чітку та прозору ціну на паливні дрова для різних регіонів країни». У разі необхідності слід коригувати логістику та знижувати вартість дров, де це можливо.

– Державне агентство лісових ресурсів України повинно якнайшвидше встановити чітку та прозору ціну на паливні дрова для різних регіонів. Ціна має відповідати потребам воєнного часу. Підприємства ДП “Ліси України” можуть повністю забезпечити потреби різних регіонів. Наразі на їхніх складах знаходиться понад 130 тисяч кубометрів дров, – підкреслив Стрілець.

2022 року в Україні мешканці прифронтових районів отримували безкоштовні дрова для опалення. Крім того, був запущений державний інтернет-магазин “ДроваЄ“, де на одну особу було встановлено ліміт на покупку 15 кубометрів дров на опалювальний сезон.

https://kp.ua/ua/life/a677113-derzhlisahentstvo-rozrobit-tsinu-na-drova-dlja-riznikh-rehioniv

Loading