Десяту підготовку пожежних спеціалістів в Анталії завершено

В межах боротьби з лісовими пожежами, Генеральна дирекція лісового господарства Туреччини, з метою підвищення вмінь та можливостей наших співробітників, введених в експлуатацію у боротьбі з лісовими пожежею, з 1 лютого по 2 липня 2021 року на ДП ′′ Анталійське лісове господарство ′′ з метою вдосконалення навичок та можливостей наших кадрів у боротьбі з лісовими пожежами.

З урахуванням заходів, десяту підготовку ′′ пожежних спеціалістів ′′ планували провести групами 15 осіб із 3 адміністраторів лісового бізнесу, 3 заступників директора та 9 начальників лісового управління.

Десяте навчання розпочалося 15 квітня 2021 року для технічних кадрів з Айдену, Фетхіє та Нацильської дирекції управління лісового господарства завершилося станом на 09.04.2021 квітня.

Регіональний директор Ведат Дикіци звернувся до учасників на початку навчання та побажав успіхів учасникам, побажавши їм найкращого закладу освіти.

Наш директор Анталійського лісу Ведат Дікічі, наші помічники регіонального директора Фуат Нур, Мехмета Карабака, директор відділення лісового господарства Орхан Аксой, директор Міжнародного центру лісового господарства Емін Демір та тренери готові, лісові пожежі та особливості, методи боротьби з пожежею для учасників під час на тренінгу після організації пожежного управління дала детальну інформацію про сценарії лісових пожеж та плани дій з організацією лісових пожеж, тренінговий сімілятор ′′ Лісова пожежа ′′ (ОЙМС). По закінченню тренінгу учасникам було надано сертифікат про участь з присутніми нашого обласного директора Ведата Дікі.

https://antalyaobm.ogm.gov.tr/Sit…/OGM/OGMHaberler.aspx…