Для ліквідації наслідків негоди на Рахівщині лісівники залучать техніку з сусідніх лісгоспів

Опубліковано: 18:58, 12.07.2021

На Закарпатті, на Рахівщині тривають роботи з усунення наслідків негоди, яка наробила чимало шкоди. Нагадаємо, 10 липня Рахівщиною проннісся сильний паводок, що завдав чимало шкоди кільком населеним пунктам. Найбільше постраждало село Щебний, повідомляє ЗОУЛМГ.

Сьогодні сюди знову приїхали перші особи краю для координації подальших дій та оцінки збитків. На місце прибули представники Національної гвардії України, які допомагають населенню розчищати дворогосподарства після негоди.

Сьогодні до робіт з ліквідації наслідків негоди залучено близько 20 працівників ДП «Ясінянське ЛМГ» та три одиниці техніки від підприємства.

Також на місці проведення робіт, спільно з головою Закарпатської ОДА Анатолієм Полосковим, перебуває т.в.о начальника Закарпатського ОУЛМГ Ярослав Гоголюк.

«Спільними зусиллями з іншими службами тут уже розчищено усі сміттєві затори, завтра будемо розчищати русло річки. Усі ці дні наші колеги з ДП «Ясінянське ЛМГ» задіяні у роботі по ліквідації. Завтра плануємо долучити колег і з інших районів краю», – зазначив Ярослав Гоголюк.

«Сьогодні, попри велике релігійне свято, лісівники продовжують роботу. Тут працюють наші самоскид, лісовоз та ескаватор. Вони розчищають затори, роблять переходи у місцях, де знесло мости. Завтра будемо залучати техніку від колег з інших лісгоспів. Попередньо йдеться про трактор з Мокрянського лісгоспу», – додав директор ДП «Ясінянське ЛМГ» Ігор Піпаш.

***

На Рахівщині стихія зруйнувала лісові розсадники та форелеві перепади (Фото)

Опубліковано: 20:20, 12.07.2021

Закарпатські новини

Через велику воду, яка пронеслася Рахівщиною 10 липня, значну частину лісових доріг та мостів у Щаульському, Білотисянському та Говерлянському лісництвах було зруйновано. Частина туристів, які у вихідні відпочивали в горах не змогли вчасно спуститися та виїхати на безпечну територію.

У лісофонді досі залишаються заблокованими чимало автомобілів, – повідомляють в «Рахівському ЛДГ».

Уже другий день працівники Рахівського лісодослідного господарства продовжують розчищати захаращення, дворогосподарства та звільняти туристів, які стали заручниками природи.

За два дні лісівникам вдалося звільнили понад 60 туристів.

Також для лісівників водяна стихія завдала неабияких збитків й у самому лісовому фонді, поламавши насадження та знищивши лісові розсадники, пошкодивши форелеві перепади тощо.

До ліквідації наслідків негоди залучено понад 40 працівників державної лісової охорони ДП «Рахівське ЛДГ», інформує ЗОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *