Дніпропетровське ОУЛМГ очолив Олександр Кравченко

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович Василь представив колективу нового начальника Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства – Олександра Кравченко. До призначення головний лісівник Дніпропетровського ОУЛМГ працював директором державного підприємства «Дніпровське лісове господарство».

Очільник лісової галузі України Василь Кузьович озвучив Наказ Державного агентства лісових ресурсів України про призначення Олександра Кравченко начальником Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства та побажав йому плідної праці на благо лісового господарства, наснаги та підтримки від колективів.

Привітати із призначенням на посаду новопризначеного очільника лісової галузі Дніпропетровщинитакож завітали депутат Верховної Ради Дмитро Припутень, Голова обкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства Василь Клешня, директори державних лісогосподарських підприємств, які побажали новому начальнику Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства успіхів у подальшій праці, здоров’я та терпіння, а також висловили слова підтримки.

В свою чергу, Олександр Кравченко подякував всім за довіру та підтримку, і запевнив, що разом з допомогою колективу зробить все можливе, щоб досягати великих успіхів.