До гасіння лісових пожеж на Херсонщині долучаються місцеві жителі

За даними Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів України, від середини квітня горять рукотворні ліси на території Херсонської області. Станом на 11 травня, було охоплено вогнем 800 гектарів насаджень.

Боротись з лісовими пожежами складно через тимчасову окупацію військовими РФ та відсутність пального у лісівників та працівників ДСНС. Жителі громад кидають заклики і збирають пальне, допомагають у гасінні пожеж. Протягом п’яти діб російські військові не допускали до гасіння пожеж біля Геройського та Іванівки Скадовського району.

Місцеві фермери та жителі Чулаківської громади виділили дизельне паливо та бензин для автотранспорту пожежників та працівників лісгоспу. Про це повідомив голова Чулаківської ТГ Іван Мусієнко.

Жителі Нової Збур’ївки Голопристанської ТГ закликали односельців у соцмережах надати пальне для гасіння лісових пожеж. Охочі привозили дизпаливо до головного офісу Голопристанського лісництва. Люди зорганізувались і самотужки боролись з вогнем.

Місцеві жителі згуртувались для гасіння пожежі у Раденському лісництві. Як повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук, увечері 11 травня силами лісівників та працівників ДСНС пожежу ліквідовано.

Декілька діб не вщухає вогонь на Кінбурнзькій косі. Супутникові знімки пожеж опубліковані у соціальних мережах. Вогонь знищує заповідні землі Чорноморського біосферного заповіднику. Як повідомили Суспільному у Кінбурзькому лісництві, станом на ранок 12 травня ліс продовжує горіти.

https://most.ks.ua/news/url/do_gasinnja_lisovih_pozhezh_na_hersonschini_doluchajutsja_mistsevi_zhitel

***

РЕТРО:

 73 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.