До лісівників Київщини завітали колеги з Луганщини

Зглагоджена робота у великій команді – запорука ефективності! Гасіння пожеж (особливо великих) – це завжди координація безлічі сил, різних структур, наземних і повітряних сил. Це субординація і узгодженість дій.

Враховуючи важливість і проблематику питання, з метою ознайомлення із системою протипожежного моніторингу азимут та перейняття позитивного досвіду запобігання виникненню лісовим пожежам до лісівників Київщини завітали колеги з Луганщини у складі делегації:

  • Смирнов Олексій Іванович – перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації;
  • Чалий Олександр Миколайович – директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони Луганської обласної державної адміністрації;
  • Запара Володимир Вікторович – начальник відділу лісового та мисливського господарства Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства;
  • Пшик Михайло Володимирович – начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області;
  • Нетяга Віктор Іванович – начальник оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Луганській області;
  • Білокінь Олег Іванович – начальник відділу телекомунікацій та інформаційних технологій Головного управління ДСНС України у Луганській області.

На базі ДП «Тетерівський лісгосп» гостям було продемонстровано систему протипожежного моніторингу азимут, роботу персоналу з виявлення лісових пожеж та порядок дій з їх гасіння.

Присутні також ознайомились з апаратним та програмним забезпеченням системи та технічним оснащенням служби пожежно-сторожової охорони.

На завершення, учасники заходу мали нагоду обговорити актуальні питання та обмінятись досвідом щодо запобігання лісовим пожежам та оперативного виявлення і локалізації місць загоряння.

Київське обласне управління лісового та мисливського господарства