Допомагав оркам розкрадати харківські ліси: затримали службовця лісгоспу з Вовчанська

сьогодні, 11:55 • Неділько Ксенія

Український ліс вирубували для будівництва рашистських бліндажів.

Чугуївською окружною прокуратурою Харківської області повідомлено про підозру 34-річному мешканцю м. Вовчанськ за фактом колабораційної діяльності. Чоловік добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками. Про це повідомляють “Коментраі. Харків” з посиланням на інформацію обласної прокуратури Харківщини.

Службовець ДП “Вовчанське лісове господарство” у липні пішов на співпрацю з окупаційною адміністрацією.  “Нова влада” запропонувала йому підвищення: обійняти посаду головного інженера фейкового “Вовчанського лісгоспу”, на що колаборант погодився.

Крім того, “посадовець” вмовляв колег працювати на загарбників та обіцяв заробітну плату у російських рублях. Колаборант також “модерував” відновлення роботи лісгоспу із заготівлі деревини, налагодивши її постачання російським військам для будівництва бліндажів та фортифікаційних споруд проти Збройних Сил України.

Правоохоронці викрили службовця. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

picture

Раніше “Коментарі. Харків” повідомляли:

18-річний мешканець Харківщини вирішив зробити кар’єру в “народній міліції”. Вирішується питання про взяття під варту молодого зрадника. Хлопець з Борової Харківської області під час окупації селища міського типу вирішив піти на службу до російських загарбників. Тепер на нього чекає суд.

За інформацією начальника Слідчого Управління ГУ НП в Харківській області Сергія Болвінова, на посаду “народного міліціонера” 18-річний Олександр добровільно погодився приблизно через місяць після окупації. Аби догодити окупантам, колаборант патрулював місто, затримував осіб та доставляв їх до новоствореного правоохоронного органу — “народної міліції”. 

https://kharkov.comments.ua/ua/news/war/2022/13708-dopomagav-orkam-rozkradati-harkivski-lisi-zatrimali-sluzhbovcya-lisgospu-z-vovchanska.html

***

Допомагав розкрадати ліс: на Харківщині затримали посібника російських окупантів

Катерина Черновол | 01:06, 06.11.22

Чоловік перейшов на бік окупантів та агітував колег співпрацювати з росіянами.

На Харківщині працівник лісгоспу співпрацював з окупантами / фото Харківська обласна прокуратура
На Харківщині працівник лісгоспу співпрацював з окупантами / фото Харківська обласна прокуратура

Харківська обласна прокуратура затримала службовця лісгоспу, який допомагав російським окупантам вирубувати ліс на потреби армії РФ у Вовчанську

Як повідомили правоохоронці, 34-річний службовець ДП “Вовчанське лісове господарство” пішов на співпрацю з окупаційною “владою” у липні 2022 року. 

“Нова влада” запропонувала йому підвищення: обійняти посаду головного інженера фейкового “Вовчанського лісгоспу”, на що колаборант погодився. Крім того, “посадовець” агітував колег працювати на окупантів та обіцяв заробітну плату у російських рублях”, – додали в прокуратурі.

Зазначається, що колаборант також налагодив постачання деревини військовослужбовцям РФ для будівництва бліндажів та фортифікаційних споруд проти ЗСУ. Чоловікові повідомлено про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111−1 КК України). 

https://www.unian.ua/society/novini-harkivshchini-u-vovchansku-pracivnik-lisgospu-dopomagav-okupantam-virubuvati-lis-novini-harkova-12036162.html

 164 total views,  1 views today