ДП “Ліси України” на 35% наростило відрахування до держбюджету та ініціювало низку програм із підтримки ЗСУ

12:27 30.08.2023

Державна компанія “Ліси України” за 8 місяців 2023 року перерахувала до держбюджету на 1,1 млрд грн більше ніж за аналогічний період минулого року (зростання на 35%). З отриманого прибутку компанія фінансує програми допомоги Збройним Силам України.

Згідно з повідомленням, цього тижня ЗСУ було передано ще одну партію техніки: п’ять нових пікапів L200 і чотири вантажівки Ford вартістю понад 24 млн грн, повідомила пресслужба підприємства.

“З початку війни ми надали ЗСУ понад 800 одиниць техніки, загалом сума допомоги становить понад 1,2 млрд грн. Додатково на десятки мільйонів гривень допомогу для різних підрозділів ЗСУ зібрали наші співробітники. Це дрони, тепловізори, амуніція, генератори, харчові продукти. 43-й бригаді, яка вже стала для нас майже підшефною, ми цього літа вже передавали техніку на суму понад 25 млн грн, і передаємо знову”, – процитувала пресслужба виступ керівника ДП “Ліси України” Юрія Болоховця на зустрічі з військовими в Київському Приміському лісництві.

З моменту створення в грудні 2022 року ДП “Ліси України” не придбало жодного автомобіля для адміністративного апарату. Купували лише спецтехніку для гасіння пожеж та охорони лісів. Майже дві третини від суми закупівель пішло на машини, згодом передані військовим.

“З того прибутку, який залишається після сплати податків, намагаємося купувати потрібне військовим”, – зазначив Болоховець.

Він додав, що державні лісові господарства сильно постраждали під час окупації. Необхідно відбудовувати приміщення лісництв, але пріоритетом для підприємства є інвестиції в розвиток виробництва та допомога ЗСУ.

“Наша бригада була створена на початку року і тримає фронт у Харківському напрямку, там, де сьогодні дуже гаряче. Техніки не вистачає, і допомога ДП “Лісів України” дуже важлива. Особливо цінуємо, що це нова техніка – отже, вона служитиме довше і не потребуватиме ремонту. На війні на нього часу особливо немає”, – розповів заступник командира 43-бригади Андрій Петров.

Керівник ДП “Ліси України” також повідомив, що підприємство розпочало реалізацію програми для підтримки ветеранів-лісників. Учасникам бойових дій, які повернулися з фронту, нараховується надбавка до зарплати в розмірі 20% і виплачується щорічна премія.

https://interfax.com.ua/news/economic/931835.html

***

ДП “Ліси України” передало військовим чергову партію техніки на більш ніж 24 млн грн

техніка

Українські лісівники передали військовим рекордну партію техніки на суму понад 24 млн грн. Передача 5 нових пікапів L200 та 4 вантажівок Ford відбулась під Києвом у Приміському лісництві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Наша бригада була створена на початку року і тримає фронт на Харківському напрямі, там, де сьогодні дуже гаряче. Техніки не вистачає, і допомога ДП “Лісів України” надважлива. Ми дуже раді, що це абсолютно нова техніка. На відміну від старого мотлоху, який іноді нам передають, вона є надійною, і коли тобі потрібно підвезти б/к, ти його підвозиш, а не чекаєш, поки відремонтують машину”, – розповів заступник командира бригади Андрій Петров.

За словами керівника ДП “Ліси України” Юрія Болоховця, з початку війни державні лісові господарства надали ЗСУ понад 800 одиниць техніки, загалом сума допомоги сягає понад 1,2 млрд грн.

ДП Ліси України передало військовим чергову партію техніки на більш ніж 24 млн грн 01

“На десятки мільйонів гривень допомогу для різних підрозділів ЗСУ зібрали наші співробітники. Це дрони, тепловізори, амуніція, генератори, продукти харчування. 43-й бригаді, яка вже стала для нас майже підшефною, ми нещодавно вже передавали техніку на суму понад 25 млн грн, і передаємо знову”, – зазначив Болоховець.

Він зазначив, з моменту створення “Ліси України” не закупило жодного автомобіля для керівництва, лише спецтехніку для гасіння пожеж та охорони лісів. Майже дві третини від витраченої на нову техніку суми пішло на машини, передані військовим.

ДП Ліси України передало військовим чергову партію техніки на більш ніж 24 млн грн 02

“Цього року “Ліси України” збільшило відрахування у державний бюджет на 35%, що складає 1,1 млрд грн. І навіть з того прибутку, що залишається після сплати всіх податків, намагаємося купувати потрібне військовим. Підприємство не лише допомагає військовим, ми розпочали програму підтримки ветеранів-лісівників. Учасникам бойових дій, які повернулися з фронту, нараховується надбавка до зарплати у розмірі 20% та виплачується щорічна премія”, – заявив керівник ДП “Ліси України”.

Вся передана техніка у той же день вирушила на фронт, де її з нетерпінням чекають.

ДП Ліси України передало військовим чергову партію техніки на більш ніж 24 млн грн 03
ДП Ліси України передало військовим чергову партію техніки на більш ніж 24 млн грн 04

Джерело: https://censor.net/ua/n3440460

https://censor.net/ua/news/3440460/dp_lisy_ukrayiny_peredalo_viyiskovym_chergovu_partiyu_tehniky_na_bilsh_nij_24_mln_grn

Loading