Два голих австралійці загубилися в заповіднику – їх налякав олень

29 червня, 10:03

Чоловіки загоряли на дикому пляжі, коли до них вийшла тварина.

В Австралії двоє чоловіків загубилися на території національного парку, після того, як їх налякав олень. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу поліції штату Новий Південний Уельс.

За словами чоловіків, вони засмагали на дикому пляжі. Коли ж до них вийшов олень – вони злякалися і голими втекли в ліс, де і заблукали.

Поліція австралійського штату Новий Південний Уельс оштрафувала двох чоловіків за порушення коронавірусних обмежень. На щастя, один з чоловіків зміг попросити допомоги у поліцейських.

Для пошуків чоловіків поліцейські підняли вертоліт. В результаті 30-річного голого австралійця з рюкзаком знайшли на території Королівського національного парку в місті Отфорд. Цей парк розташований в 40 кілометрах від Сіднея.

Пізніше вдалося знайти і його товариша – 49-річного частково одягненого чоловіка. В результаті обох заблукали назвали “ідіотами”. За словами начальника поліції Нового Південного Уельсу Міка Фуллера вони вийшли з будинку без поважної причини і відвернули рятувальників від важливих справ.

Зрештою обох чоловіків оштрафували на тисячу австралійських доларів (20,7 тисячі гривень) за порушення коронавірусних обмежень.

https://apnews.com.ua/ua/news/dva-golikh-avstraliitci-zagubilisya-v-zapovidniku-ikh-nalyakav-olen/

***