«Димерське лісове господарство» спрямовує ряд невідкладних заходів для своєчасного виявлення та попередження лісових пожеж

Димерський Лісгосп

З кожним спекотним днем можливість загоряння лісових масивів тільки підвищується.

Саме тому Державне Підприємство «Димерське лісове господарство» спрямовує ряд невідкладних заходів для своєчасного виявлення та попередження лісових пожеж. Так, за 1 півріччя 2021 року було влаштовано 312 км мінералізованих смуг та проведено 703 км догляду за діючими, виставлено 60 од. наглядної агітації на протипожежну та природоохоронну тематику. Також, одним з заходів попередження лісових пожеж є відеоспостереження.

Для цілодобового нагляду за лісовими масивами в Державному підприємстві «Димерське лісове господарство» встановлена система відео спостереження «AZIMUTH». Відеокамери встановлені на вежах Катюжанського, Дніпровського, Кам’янського лісництв. Зображення зведено на центральний монітор в диспетчерську лісгоспу . Управління камерами здійснюється з клавіатури в диспетчерській , або автономно пультами в конторах лісництв, контроль яких здійснюють пожежні наглядачі. Дана система спостереження охоплює весь масив лісгоспу, дає змогу виявити пожежу на ранній стадії та не допустити її розповсюдження. Окрім цього, є можливість спостерігати за лісовими масивами Дніпровсько-Тетерівського мисливського господарства, Іванківського та Клавдієвського держлісгоспів. Також, в кожному лісництві створені пункти зосередження пожежного інвентаря та добровільні пожежні дружини, для своєчасного реагування та ліквідації лісових пожеж.

Якщо ви помітили загорання в лісі негайно телефонуйте «101» чи повідомляйте до лісгоспу за номером 067-403-12-45 .Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *