Еко-активіст розповів про вирубку лісів на Одещині

НАТАЛЬЯ ИНФОРМЕР
 16.02.2022
ОДЕССА

Як повідомляє на своїй  Facebook-сторінці еко-активіст Владислав Балінській, під селом Петровірівка Петровірівська ОТГ у Березівському районі Одеської області ФОП Ковальський А.О знищив лісний масив, якій висаджувался по державної програмі «Ліса України» у 2007 році. 

 За словами  автора посту, зрубано біля 150 тисяч  дерев на 30  гектарах.

«Дерева зрубані  тількі для того, щоб на цьому місці у заплаві реки Великий Куяльник спорудити протизаконній піщаний кар’єр. Зрозуміло, що Велике Будівництво доріг,  яке очікувається найближчим часом,  потребує краденого піску. Так, щоб поближче возити. Схема, за якою найцінніші,  покриті лісом ділянки вказуються землевпорядниками як рілля та передаються у приватні руки, набирає обертів по всій Україні! Особливо там, де є поклади піску щебеню, граніту тощо,

— пише далі Балінський.
Возможно, это изображение (природа)

Отримавши держакт на землю, власник знищує на ній все живе та протизаконними виробленнями перетворює на місячний ландшафт. Так більше не може продовжуватися! Також, нагадую вам, що саме компанія «Ростдорбуд» виграє більшість тендерів у  т.зв. Великому будівництві. І якщо ви захочете подивитися карту появи подібних протизаконних кар’єрів, то ви побачите, що з’являються вони, як правило, поблизу. 

Не будьте такими наївними — це земельна схема, учасниками якої є по ланцюжку керівництво територіальної громади-РДА-ОДА-країни! Це мегакорупція! Ось так, коло замкнулося — Велике будівництво із завищеними цінами, корупцією та жахливою якістю пожирає бюджет країни, пожирає державність країни, та пожирає природу України.»

Loading