Екологічна група заявляє про незаконну вирубку лісу в національному лісі Чеквамегон-Ніколет


Шерін Сіверт
17 лютого 2024 р/

Генрі Редман, 
Wisconsin Examiner
15 лютого 2024 р

Екологічна група стверджувала, що лісозаготівля в національному лісі Чеквамегон-Ніколет (CNNF) порушила договір, вирубуючи ділянки лісу суцільно та працюючи, поки земля не замерзла. Група закликала керівника лісової служби США (USFS) негайно припинити операцію. 

Продаж деревини є частиною більшої лісозаготівельної операції Fourmile у національному лісі, яка перед початком викликала скарги з боку природоохоронних груп, стурбованих тим, що проект був схвалений USFS під адміністрацією президента Дональда Трампа без належної екологічної експертизи. У вересні минулого року два десятки природоохоронних організацій закликали адміністрацію Байдена зупинити проект. 

Групи заявили, що вони стурбовані тим, що проект просувається вперед, щоб максимізувати прибуток від продажу деревини на ринках целюлози, а не зважувати цінність зрілих і старих лісів для пом’якшення зміни клімату. 

«Лісова служба повинна виправити курс і призупинити вирубку лісу в цінній зоні проекту Fourmile до того, як вони вирубають зрілі та, можливо, старі дерева, які є життєво важливими для нашої кліматичної безпеки», — Енді Олсен, старший юрист Центру екологічного права та політики, сказав минулої осені. «Лісова служба стоїть перед суворим вибором: протистояти кліматичній кризі або вирубувати ці цінні дерева на целюлозу. Ще є час, якщо вони діятимуть зараз».

Розпродаж деревини Sunfish – це перша лісозаготівля, яка відбудеться в рамках проекту Fourmile. У листі до супервайзера CNNF Дженн Янгблад Олсен і ELPC стверджують, що продаж Sunfish призвів до суцільної вирубки «кількох акрів», незважаючи на те, що в продажу визначено територію для більш вибіркової вирубки. 

«Як головний офіцер CNNF, з повагою, будь ласка, використовуйте всі повноваження своєї посади, щоб вжити швидких заходів, щоб зупинити очевидно незаконну вирубку лісу в районі Ігл-Рівер-Флоренс, і провести посмертне дослідження старих дерев. вирубаних там та лісозаготівель», – йдеться у листі. «Час має велике значення, тому, будь ласка, дійте швидко, щоб забезпечити виконання контракту та захистити цілісність національного лісу Чеквамегон-Ніколет».

У договорі купівлі-продажу деревини забороняється працювати лісорубам, коли земля не промерзла. У контракті земля вважається мерзлою, якщо ущільнений сніг перевищує 12 дюймів або мерзла земля більше шести дюймів. Через м’яку зиму в штаті цього року в лісі не було багато снігового покриву. Супутникові зображення, надіслані USFS, показують, що лісозаготівля відбувалася, коли температура піднялася вище нуля. 

Під час візиту до місця Sunfish природоохоронні групи виявили докази вирубки, коли земля була розморожена зі стоячою водою та коліями, залишеними на лісових дорогах. 

Вирубка лісу на незамерзлому ґрунті може призвести до ущільнення ґрунту, що зменшує здатність рослин рости в цьому місці, дозволяє меншій кількості води фільтруватися через ґрунт і посилює ерозію ґрунту.

«Швидкі дії необхідні для усунення цих порушень, перш ніж лісу буде завдано ще більшої шкоди», – йдеться в листі. «Лісова служба повинна використовувати свої повноваження, щоб припинити вирубку та скасувати контракт, якщо це необхідно, щоб захистити територію Fourmile від подальших порушень. Очевидні порушення сталися через дії лісоруба, але також свідчать про слабкий нагляд і правозастосування. Дотримання умов договорів купівлі-продажу деревини має важливе значення для збалансування сталого використання та збереження наших національних лісів. Якщо ці положення не будуть виконуватися, виникає питання про те, які положення будуть виконуватися». 

У листі також стверджується, що під час візиту на місце Олсен побачив тисячі складених колод діаметром, який відповідав би класифікації USFS щодо старих порід. Підрахувавши кільця, було підраховано, що вік одного зрізаного дерева перевищує 140 років. У листі зазначається, що зрізання цих типів старих дерев прямо суперечить політиці адміністрації Байдена щодо їх збереження. 

«Було боляче бачити це знищення у зрілому лісі з характеристиками старості, особливо тому, що це прямо суперечить федеральній політиці щодо збереження старого росту та розвитку», – йдеться в листі. «Будь ласка, забезпечте керівництво, яке нам необхідно, щоб зупинити цю очевидно незаконну вирубку та вивчити залишки дорослих і старих дерев Sunfish». 

Янгблад не відповів на запит про коментар.

https://wausaupilotandreview.com/2024/02/17/environmental-group-alleges-illegal-logging-in-chequamegon-nicolet-national-forest/