Екологічні порушення в Україні відстежуватимуть за допомогою супутникових знімків

16 лютого, 2021 – 14:55

Фото Руслана КАНЮКИ, “День”

Найближчим часом в Україні всі випадки незаконної рубки лісу, видобутку природних копалин, організації стихійних звалищ, а також забудови узбереж водойм відстежуватимуть за допомогою аерокосмічної зйомки.

Про це передає Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу Державного космічного агентства.

Повідомляється, що відповідні домовленості уклали представники Держкосмосу та Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів під час зустрічі в понеділок.

“Ми дуже вдячні Державному космічному агентству за можливість отримувати знімки з космосу в ретроспективі та збирати достовірну інформацію про незаконні рубки або розробку кар’єрів. Тепер, виходячи на перевірку, інспектори ДЕІ чітко знатимуть координати місць, на які треба звернути увагу першочергово, та швидше встановлюватимуть винних”, – зазначив заступник міністра охорони довкілля і природних ресурсів України Роман Шахматенко.

У пресслужбі уточнюють, що практика використання космічних показує швидкі результати фіксації природоохоронних правопорушень та встановлення винних, а ретроспективний аналіз допомагає зрозуміти, на яких територіях треба здійснювати посилений контроль.

http://day.kyiv.ua/uk/news/160221-ekologichni-porushennya-v-ukrayini-vidstezhuvatymut-za-dopomogoyu-suputnykovyh-znimkiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *