Екскерівник Шацького національного парку завдав державі збитків на понад 7 мільйонів

Сьогодні 16:20

Екскерівника Шацького національного парку судитимуть за службову недбалість, якою державі завдано збитків на понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прокуратра області.

Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному Територіальним управлінням ДБР у Львові кримінальному провадженні про вчинення колишнім директором Шацького національного природного парку службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч.2 ст. 367 КК України).

Слідство вважає, що посадовець у 2017 році внаслідок неналежного виконання посадових обов’язків, у порушення вимог чинного законодавства без отримання відповідних дозволів та лімітів видав лісорубні квитки, на підставі яких проведено незаконні рубки формування і оздоровлення лісів на території об’єкта природно-заповідного фонду, чим державі завдано збитків на суму понад 7,3 мільйона гривень.

Санкцією ч. 2 ст. 367 КК України за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

https://www.volynnews.com/news/all/ekskerivnyk-shatskoho-natsionalnoho-parku-zavdav-derzhavi-zbytkiv-na-ponad-7-milyoniv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *