Ексклюзивно у «Контролері» нові подробиці підпалу Чорнобильського лісу

Дивіться програму «Контролер» у вівторок о 23:20 на каналі «Україна»!0:00 / 0:40

Сьогодні, 2 червня, о 23:20 у програмі «Контролер» з Ярославом Куцом на каналі «Україна» розкриють нові подробиці підпалу лісів у Чорнобильській зоні. У новому випуску головний підозрюваний у спричиненні масштабної пожежі пройде детектор брехні і зробить несподіване для всіх зізнання.

Увесь світ бачив, як вогонь підступав до ядерного реактору та спалював цілі села. Але лише «Контролер» знайшов і перевірив головних підозрюваних. Хто міг запалити перший сірник, який привів до великого займання? І чому поки не покарані ті, з вини кого сталася одна з найбільших пожеж?

Лише у програмі ексклюзивні кадри з квадрокоптера, які зняли поліцейські під час розслідування. Уперше людина, яка втратила все, зустрінеться з підозрюваним у масштабному займанні.

«Ми спеціально не робили випуск одразу в момент підпалів, адже знайти причини і передумови весняних пожеж та способів захисту від них і від наслідків дуже складно. Проте наша команда була в самому епіцентрі лиха і поруч з погорільцями, тому дивіться сьогодні о 23:20 програму «Контролер» на телеканалі «Україна»!», – прокоментував ведучий програми Ярослав Куц.

«Контролер» – проєкт каналу «Україна» про найбільш актуальні соціальні проблеми. Щотижня у програмі «Контролер» ведучий Ярослав Куц разом з командою журналістів з’ясовує, чому соціальні проблеми українців накопичуються, двері кабінетів чиновників зачинені, а головний принцип вирішення питань у державі – перекласти відповідальність на іншого. «Контролер» перевіряє, як виконують свої обов’язки керівники держустанов та чиновники на всіх рівнях. І показує, як відстоювати своє право на якісне життя.

«Контролер» перевірить заради правди!

Контролер. Випуск 100. Впіймати палія: що покаже детектор?

Дізнайтеся у новому випуску програми «Контролер» подробиці підпалу Чорнобильського лісу. Хто міг запалити перший сірник, який призвів до займання, та чому досі ніхто за це не покараний? Уперше людина, яка втратила все, зустрінеться з підозрюваним у масштабних пожежах. Він пройде поліграф і зробить несподіване зізнання.

відео можна переглянути за посиланням

https://kontroler.kanalukraina.tv/ua/episode/kontroller-vypusk-100-poymat-podzhigatelya-chto-pokazhet-detektor