Експерти Університету Арканзасу проведуть лісівничий семінар

від Special to The Commercial | 18 червня 2023 року о 04:03 год

Оскільки більше половини Арканзасу вкрито лісами, багато залежить від того, наскільки добре ними керують. Відповідно до прес-релізу, це безпосередньо впливає на якість повітря та води, середовище існування дикої природи та робочі місця, які підтримують економіку штату.

Спеціалісти відділу сільського господарства Університету Арканзасу проведуть семінар 27 червня, щоб надати власникам лісів штату, професіоналам лісового господарства та менеджерам вододілових ресурсів оновлені дослідження щодо управління лісовим господарством.

Семінар призначений на 8:00-16:00 у DeGray Lake Lodge і Jack Mountain, на території управління дикою природою, 20-27 State Park Entrance Road у Бісмарку. Семінар безкоштовний, зареєструватись можна за посиланням https://uaex.uada.edu/forestry.

«Учасники побачать активні операції управління сосновим лісом від заснування до проріджування до остаточного збору врожаю», — сказав Кайл Каннінгем, доцент кафедри лісового господарства відділу сільського господарства.

«Ми відвідаємо активну територію управління дикою природою на території Джек-Маунтін, демонструючи управління рослинністю для дикої природи. Після обіду учасники дізнаються про те, звідки береться вода, і потенційні загрози для якості води. Ми також додамо додаткову інформацію про управління сосновим лісом для досягнення конкретних цілей управління”, – сказав Каннінгем.

Приватні землевласники, включаючи фермерів, власників ранчо та інших осіб, володіють 69% лісових угідь штату. Багато хто активно господарює на своїх лісах. На національні ліси припадає 1% вкритої лісом площі штату, тоді як лісові компанії володіють або орендують 12%.

Агентства та спікери включають:

Відділ сільського господарства Університету Арканзасу — Кайл Каннінгем, доцент кафедри лісового господарства, та Джон Пеннінгтон, викладач якості води.

Відділ лісового господарства Департаменту сільського господарства Арканзасу — Майкл Міллер.

Фонд Росса – Марк Карнс, директор з операцій, і Ерік Роудс, лісничий.

Комісія з дичини та риби Арканзасу — Кевін Вуд.

Інженерний корпус армії США, офіс в Уачіті – Шеннон Херрін, лісник проекту.

РОЗКЛАД

  • 8:00 – зустріч на парковці DeGray Lake Lodge.
  • 8:30 ранку — Виїзд до Джек Маунтін WMA для екскурсій.
  • 11:45 – Повернення до DeGray Lodge на обід.
  • 12:45 — Керування лісами для здоров’я та продуктивності (в приміщенні.)

Джерела води та загрози в районі ДеГрей.

Передовий досвід ведення лісового господарства.

Отримайте максимум від свого соснового лісу: інвазивні види, вуглецеві програми тощо.

Цей семінар є частиною циклу «Продуктивні ліси, що захищають воду», який спонсорується Центром лісових ресурсів Арканзасу та Фондом Росса у співпраці з Департаментом сільського господарства Арканзасу, Асоціацією лісового господарства Арканзасу та Службою збереження природних ресурсів.

Щоб знайти лісничі ресурси, відвідайте https://uaex.uada.edu/forestry. Щоб дізнатися про програми підвищення кваліфікації в Арканзасі, зв’яжіться з місцевим агентом Cooperative Extension Service або відвідайте www.uaex.uada.edu. Слідкуйте за агенцією в Twitter та Instagram за адресою @AR_Extension.

Відділ сільського господарства Університету штату Арканзас пропонує всі свої програми розширення та досліджень для всіх осіб, які мають на це право, без дискримінації.

Print Headline: Експерти проведуть лісівничий семінар

https://www.arkansasonline.com/news/2023/jun/18/experts-to-hold-forestry-seminar/

Loading