«Гаряча сесія»

Телекомпанія М-студіо

Гаряче було на третій сесії Закарпатської обласної ради 24 червня 2021 року! І не через літню спеку, а через шквал пристрастей у сесійній залі. А також перед будівлею ОДА – тут зібралися мітингувальники, що відстоюють збереження закарпатських освітніх закладів, лісів, Ужанського нацпарку!

До слова, явка 61 з 64 депутатів. Аби зняти напругу – наболілі для краян питання розглянули першими. Далі перейшли до понад двох десятків питань порядку денного. Резонансним було рішення щодо зміни голів та членів профільних комісій з порушенням закону. Мова про формування нової більшості у обласній раді. Депутати, збережіть нашу школу! – з таким гаслом колектив Великоберезнянської школи –інтераната та батьки вихованців вийшли під стіни Закарпатської ОДА, аби відстояти заклад!

«За» 60! – рішення прийнято! Ліквідацію Великоберезянської школи –інтернату – призупинено. Питання розглянули першим, аби зняти соціальну напругу перед стінами ОДА, де зібралися мітингувальники, а також відпустити людей зі спеки. Проте гаряче було і в сесійній залі! Найбільш резонансним було питання щодо зміни голів та членів профільних комісій обласної ради.

Офіційно про формування нової більшості оголошено у залі не було. Це стало зрозуміло після прийняття рішення щодо зміни складу комісій.

Хто ж у складі нової коаліції? – закарпатці мають право знати! Так як і те, яким чином цей процес відбувається! Адже від новосформованої більшості залежатиме подальша доля краю.

Попри позицію президента – звинувачення Віктора Медведчука в державній зраді, закриття його телеканалів, у Закарпатті «Слуги народу» віддають бюджет краю проросійській партії ОПЗЖ, призначивши головою бюджетної комісії родича Медведчука – Івана Чубирко. А також колишні Регіонали і пан Балога, що нищив Закарпаття понад 20 років, зараз керуватимуть краєм.

Не зрозуміло, що такі кадрові рішення були прийняті за сприяння представника президента у Закарпатті –Миколи Тищенка. Який ще й піариться на ніби –то вирішених проблемах краю, які створені самим урядом і керівництвом обласної ради. Тоді виникає питання: Володимир Зеленський знає про те, що відбувається у Закарпатті під керівництвом так званого куратора краю? Чи організація Слуг народу у краї відкололася від президента? І хто за це нестиме відповідальність?