Голова Держлісагентства почав воювати із зоозахисниками та екоактивістами

Юрій Болоховець вважає, що Україні не потрібні організації, які займаються екоактивізмом та захистом диких і домашніх тварин.

Олександра Мандровська
24 Січня 2021, 15:30

На посту тимчасово виконуючого обов’язки голови Державного агентства лісових ресурсів України людина, що підтримує жорстокі та незаконні методи мисливства. У цьому впевнені зоозахисники ГО “Відкриті клітки”. 

Екоактивісти обурені висловлюванням Юрія Болоховця під час одного інтерв’ю, в якому підняли тему мисливства. 

На додаток, Болоховець навіть поставив під сумнів доцільність існування в Україні організацій, які займаються зоозахистом та екоактивізмом. В.о голови Держлісагентства вважає, що екоактивісти, волонтери та зоозахисники просто “спіймали тренд на екологічність”. 

“А чи потрібно мисливській спільноті взагалі реагувати на ці, так звані, зоозахисні організації та на те, до чого вони закликають? Ці люди спіймали хвилю, як сьогодні популярно говорити – тренд на екологічність, заповідність, толерантність до тварин, заборону всього, що пов’язано з використанням природних ресурсів. Але та інформація, яку вони генерують, викривлена і не має жодного відношення до реалій”, – сказав Болоховець.

Чиновник також заявив, що діяльність екоактивістів шкодить країні на законодавчому рівні.

За його словами, наслідки роботи зоозахисників  це введення, у тому числі на законодавчому рівні, ряду обмежень і заборон для полювання, не кажучи вже про їхній вплив на свідомість суспільства.

Наостанок Болоховець запевнив, що Держлісагентство, яке він зараз тимчасово очолює, теж буде “реагувати” на роботу зоозахисників.

Ми вже писали про те, що наприкінці 2020 року урядовці на чолі із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем зібралися схвалити та втілити в життя Концепцію розвитку мисливського господарства в Україні на період 2021-2025 роки, яку у всьому цивілізованому світі назвали б лобіюванням інтересів шкурників. 

Актуально

https://greenpost.ua/news/golova-derzhlisagentstva-pochav-voyuvaty-iz-zoozahysnykamy-ta-ekoaktyvistamy-i27430

Loading