Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив Віктору Чигринцю відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня

22 травня начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець відзначив свій професійний ювілей – 20 років роботи на посаді начальника управління.

Напередодні, у п’ятницю, 21 травня, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав головного лісівника області з цією визначною датою та вручив йому Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІ ступеня.

«Два десятиліття Віктор Чигринець керує потужним колективом сумських лісівників. Тричі обирався і на даний час є депутатом обласної ради. Всі 12 держлісгоспів області економічно і фінансово успішні. Та головне – це соціальний аспект – всі вони практично єдині бюджетоутворюючі підприємства, на тих територіях, де розташовані, і для людей, які там проживають», – зазначив Віктор Федорченко, вручаючи нагороду.

За свою самовіддану працю Віктор Петрович Чигринець відзначений багатьма державними відзнаками і нагородами. Він – «Відмінник лісового господарства України», «Заслужений працівник сільського господарства України», Повний кавалер Ордена «За заслуги» III, II і І ступенів.

Останній з них – орден «За заслуги» I ступеня – присвоєний Указом Президента України у вересні 2020 року, за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства України, відновлення та збереження державного лісового фонду та багаторічну самовіддану працю.

Шановний Вікторе Петровичу!

Сумські лісівники долучаються до вітань!

Весна завжди асоціюється з початком нового життя. Тому невипадково доля привела Вас на Сумщину саме навесні, 22 травня 2001 року, поставивши на чолі численного колективу сумських лісівників. Для Сумщини це стало своєрідним початком новизни, свіжим вітром змін, позитивних перетворень і вагомих здобутків. Впевнено, з притаманною Вам цілеспрямованістю, Ви повели за собою у бурхливому вирі життя колективи лісогосподарських підприємств області.

Ваш професіоналізм та багаторічна наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток лісового господарства Сумщини:

Створено понад 30 тисяч гектарів лісу, а це значить, що під Вашим керівництвом в області було висаджено близько 200 мільйонів дерев. Збудовано майже 300 кілометрів лісових доріг та 8 мостів над річками. У лісгоспах впроваджене безвідходне виробництво: переоснащено 56 котелень з газового опалення на відходи лісопиляння, чим щорічно заощаджується державі до 5 мільйонів гривень. Споруджені сучасні тепличні комплекси, нижні склади, запущені потужні сушильні господарства, освоєно випуск паливних пелет з відходів, модернізовані лісопереробні процеси, збудовано ряд рекреаційних об’єктів, серед яких база відпочинку «Лісовичок» у Тростянецькому лісгоспі, відроджене історично відоме урочище «Образ» у Краснопільському лісгоспі.

І кожен рік Вашої діяльності вписаний в історію управління новими досягненнями та перемогами. Бо саме дякуючи Вашому мудрому керівництву та менеджменту, очолюване Вами Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства сьогодні займає передові позиції на державному рівні.Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати поряд з Вами і разом з Вами досягати професійних висот.

Шановний Вікторе Петровичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та достатку, миру і злагоди! Нехай Ваша життєва енергія ніколи не вичерпується і надихає Вас на нові плани і звершення. Нехай Ваша плідна праця завжди відгукується у серцях людей повагою, а тепло Вашої душі, яким Ви так щедро ділитесь з людьми, завжди повертається сторицею.

Нехай доля подарує Вам ще багато років життя, наповнених радощами і багатими на добро, а Господь благословить всі ваші задуми і починання!

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства