Готуємось до розгляду законопроєкту № 4461 «Про територію Смарагдової мережі»

Відзначаємо Всесвітній день відновлення природи, The World Rewilding Day

🌏 20 березня 2021 року – сьогодні світ уперше відзначає Всесвітній день відновлення природи (World Rewilding Day), який покликаний привернути увагу людства до відновлення природи і зрозуміти, чому так важливо зберігати нашу Планету.

Детальніше про дану ініциативу за посиланням https://cutt.ly/yxpSujf

🌿Доречі, саме 20 березня відбувається весняне рівнодення. Наразі більшість людей не звертають на це уваги, але для наших пращурів, цей день символізував відродження природи, пробудження від зимніх холодів, приход весни.2020 рік- був роком випробовувань, коли на тлі підвищення температури поверхні Землі та океану, зменшення біорізноманіття та впливу Covid-19, ми всі відчули той зв’язок з природою і те, якими важливими є, на перший погляд, прості речі: чисте повітря, родючий ґрунт, весняні дощі, адаптація до зміни клімату, міцний імунітет.

Нам потрібно не тільки захистити й зберегти наше навколишнє середовище та екосистеми, але поступово йти шляхом їх відновлення.

Комітет з питань екологічної політики постійно веде роботу на законодавчому рівні по наступним напрямам:

  • ✅ Адаптація до зміни клімату;
  • ✅Лісова політика в Україні;
  • ✅Збереження біорізноманіття;
  • ✅Проблема накопичення відходів;
  • ✅Раціональне використання надр;

❗️Вже 24 березня 2021 року на своєму засіданні Комітет розгляне законопроєкт № 4461 «Про територію Смарагдової мережі». Метою даного законопроєкту є збереження природної фауни, флори та оселищ там, де вони зустрічаються природним чином.

Олег Бондаренко