Громадськість переконують у доцільності дерибану лісової галузі – Ігор Соболевський

Ігор Соболевський

На Прикарпатті з’явився, так званий, Forest kontrol AES, назвався, новим захисником наших лісів, який представляє собою групу осіб, частина з яких у балаклавах і військовій фомі, а хтось представляються журналістом.

За наявною інформацією очолює компанію житель Петербурга, який ще п’ять років тому був громадянином раші, пізніше різко став українцем і балотувався до Верховної Ради, одним словом патріот, особливо Карпат.

ПЕРШЕ питання, що за організація, за чиї кошти і за чиїм замовленням працює?

ДРУГЕ це законність дій. Машину може зупинити поліція, а не будь хто, вриватися на приватну територію без відповідних документів теж є беззаконням, як і проводити будь яку діяльність на приватному підприємстві.

ТРЕТЄ, деревообробну галузь знищують всіма доступними способами, готуючи ліси до приватизації, в тому числі з допомогою цих найманих опришків. Масове скорочення робочих місць, голі бюджети ОТГ перші результати кількарічної війни з власною економікою.

Почалося із створення монополіста Енергетичної біржі, а закінчується,так званою, реформою, що фактично є дерибаном народної власності. На сьогоднішній день масово присвоюються кадастрові номери ласим лісовим ділянкам, і почалося їх відчуження разом з лісництвами, виробничими приміщеннями і т.д. шляхом аренди на 50 років.

Приклад ” Діброва” у Богородчанах, подаровані нардепам на 50 років розпорядженням голови ОДА. Ті хто посилають опришків самі набудували мегалісопилок, які переробляють сотні тисяч кубів незаконної деревини і ГОТУЮТЬ ВІДМІНУ МОРАТОРІЮ НА ЕКСПОРТ КРУГЛЯКУ .

ЧЕТВЕРТЕ, підприємець купує ліс на аукціоні за космічними цінами, посилає вантажівку в ліс і не має жодного контакту між ним та лісовиками, майстрами які вантажать. Часто буває так, що деревини на машині може бути менше як у накладній.

П’ЯТЕ, викликоємо представника лісгоспу на прийомку, три рази переміряємо разом і всі три результати різні. Поміряти колоду точно не можливо, адже колоди круглої не буваєвас вона еліпсоподібна, для цього передбачено відповідні стандарти та похибки. На цьому заробляють бали піарщики та шахраї всіх мастей.

Тому весь цей контроль не що інше як один з елементів формування громадської думки про доцільність новітнього мегадарибану, який позбавить ще кілька десятків тисяч прикарпатців засобів до існування і пожене на заробітчанський шлях.

 86 total views,  2 views today