ГС “АДПУ”: впровадження нових інструментів на ринку деревини

16:46 24.02.2023

23 лютого 2023 року за ініціативою ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” та за участю Голови ДАЛРУ Юрія Болоховця було проведено онлайн захід щодо аналізу функціонування ринку деревини у 2022 році, впровадження нових інструментів, а також перспектив та планів на 2023 рік.

Участь в заході також взяли представники ДП “Ліси України”, ліцензованих товарних бірж, регіональних асоціацій та провідних підприємств деревообробної галузі.

“У 2022 році деревообробна галузь не лише витримала, а й брала активну участь в допомозі силам оборони нашої країни. Разом з тим, торгові інструменти та сервіси продовжували розвивати весь цей період. Державне агентство лісових ресурсів України разом з ліцензованими товарними біржами та ДП ЛІАЦ провели велику роботу щодо цифровізації більшості процесів у контексті купівлі-продажу ресурсу”, – зазначив Павло Васильєв, Голова ГС “АДПУ”.

Під час заходу учасники ринку обговорювали питання ще більшого вдосконалення гарантування захисту інтересів як продавців, так і покупців деревини, значення та обов’язки бірж в контексті реального виконання біржових контрактів та розвитку галузі в цілому.

“Цей захід точно був доцільним та пройшов ефективно. Учасники ринку вже оцінили позитивні зміни за рахунок моніторингу з боку товарних бірж, відкритих аналітичних даних тощо. Звичайно завжди є нюанси, які можна й доцільно покращувати. І головним позитивом є те, що і керівництво ДАЛРУ, й ДП “Ліси України”, разом з біржами та деревообробниками готові спільно працювати для досягнення головної мети”, – завершив Павло Васильєв.

https://interfax.com.ua/news/press-release/893751.html

Loading