23 янв. 2023 г. УКРАИНА
Сьогодні ми поговоримо про ліси Харківщини??, а точніше про Харківську лісову мафію?.
Харківська лісова мафія використовує, як ви уже певно зрозуміли, українські ліси з метою власного збагачення???.
Про порушення, наявні у лісовій галузі Харківщини, ми розповідали ще восени 2021 року, проте за більше ніж рік, ситуація не покращилася, а навпаки – стала гірше?.
Екс-регіонали, які до війни виїхали з України, Шенцев і Мураєв – контролюють? бізнес-складову?, а правляча партія Слуг народу, повністю контролюють державну лісову галузь?, обласні адміністрації ?? і правоохоронців?.
Серед Слуг, так званим, «смотрящим за лісами України» є харківській нардепи: Бондаренко – голова екологічного комітету ВРУ під контролем якого знаходиться Агентство лісових ресурсів, а також його однопартієць – заступник голови екологічного комітету ВРУ – Якименко , якому доручили стати «смотрящим за лісами Харківщини», контролювати розподіл лісгоспів Харківщини між групами впливу, призначення керівників лісгоспів??, взаємодія і надання вказівок губернатору?? і силовикам?.
Якименко має близькі відносини з Шенцевим, оскільки з дитинства друже з його сином – Нікітою Шенцевим ??♂️, який також є політиком – депутатом ХОР від пп ОПЗЖ. Шенцев, через нардепа Якименка вирішує свої справи із Болоховцем?, а правою рукою Шенцева у вказаній схемі є Віталій Борт. Свої бізнес-ідеї Шенцев просуває та реалізує через Лисенка, якого постійно лобіює на найбільш «жирні» посади?.
А якщо впливу Лисенка недостатньо – у гру входить Гриша Лісняк [Кремінський] (кримінальний авторитет, відомий своїми справами на Луганщині)?.
Крім того, Шенцев, разом призначив «своїх» людей у більшість лісгоспів Харківщини: Гутянського – Желновач, Чугуєво-Бабчанського – Горпачова, Ізюмського – Домашкіна. Щодо Мураєва, то він профінансував ? призначення на посаду керівника ДП «Жовтневий лісгосп» підконтрольного в минулому багаторічного директора ??ДП Зміївського лісгоспу Склярова, а на його місце – Миргорода. Окрім призначення директорів, Мураєв ще завів свої підприємства?, що мають привілейований статус, а саме, Зеленоградресурс, Тандем, Імпекс, Благоустрій CITІ, РАПІД, Фанера Чернігів та інші. Таким чином, якщо до війни Шенцев контролював лише Ізюмський лісгосп через Лисенка?, а Мураєв лише Зміївський лісгосп через ?Склярова, то після початку війни, заручившись підтримкою ?Харківської обласної військові адміністрації, Харківської обласної ради, екологічного комітету ВРУ, нардепів від пп Слуга Народу, до Шенцева і Мураєва потрапило міжрегіональне лісове управління і 9 держлісгопів.
Як все це працює?
Детальніше у відео.