Херсонські лісівники почали підрахунок збитків від потужного буревію

Цими вихідними, внаслідок буревію та сильної грози Херсонщиною пронісся буревій. У результаті стихії повалило дерева на території заповідного урочища місцевого значення «Летючі піски» та заказника місцевого значення «Інгулець», що розташовані в межах земель лісогосподарського призначення Великоолександрівського лісництва, ДП «Великоолександрівське лісомисливське господарство».

Наразі площа пошкоджених лісових масивів та сума збитків встановлюються. Окрім того, внаслідок буревію заподіяно шкоду будівлі Великоолександрівського лісництва, в результаті чого пошкоджено дах, вікна адміністративної будівлі, повалені дерева на території садиби лісництва.

Працівники державного підприємства залучені на ліквідації наслідків негоди в смт. Велика Олександрівка. Працюють 3 бригади чисельністю 15 осіб з використанням бензопил, залучено 1 трактор та 1 автомобіль.

Після обстеження усіх ділянок, які постраждали унаслідок негоди, спеціальна комісія прийме рішення про здійснення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.