Інспектору-екологу, підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди, обрано запобіжний захід та відсторонено від посади

06.08 13:51   

За процесуального керівництва прокуратури Житомирської області триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди працівником Державної екологічної інспекції Поліського округу (ч. 3 ст. 368 КК України).

Наразі, 05.08.2020, процесуальним прокурором забезпечено розгляд клопотань щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від посади.

За результатом розгляду ухвалами Хмельницького міськрайонного суду особі обрано запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту та відсторонено від посади.

Як повідомлялося раніше, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Держекоінспекції вимагав та одержав 1000 доларів США від представника колективного сільськогосподарського підприємства. За таку суму він пообіцяв не вносити до офіційних документів порушення вимог екологічного законодавства під час користування водними ресурсами зі свердловини та не складати протоколу про адміністративне правопорушення.

Викрили незаконні дії чиновника 03.08.2020, за процесуального керівництва прокуратури Житомирської області, слідчі Територіального управління ДБР у місті Хмельницькому спільно зі співробітниками УСБУ в області.

Досудове розслідування проводить Територіальне управління ДБР у місті Хмельницькому.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT

https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/148383-nspektoru-ekologu-pdozryuvanomu-v-oderzhann-nepravomrnoyi-vigodi-obrano-zapobzhniy-zahd-ta-vdstoroneno-vd-posadi.html