Каліфорнію охопили лісові пожежі: є жертви і десятки постраждалих

Субота, 22 серпня 2020, 23:54

В американському штаті Каліфорнія продовжують палати сотні лісових пожеж. У п’ятницю, 21 серпня, площа займання збільшилася майже удвічі, ставши однією з найбільших в історії штату.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Станом на 22 серпня жертвами пожежі стали 6 людей, постраждали 43 пожежники та мирні жителі. Вогнем вже знищено понад 500 будинків та інших будівель у штаті. Більше 175 тисяч жителів штату змушені були залишити свої домівки, рятуючись від вогню.

Охоплена лісовими пожежами територія вже перевищила розміри штату Род-Айленд. Зараз вогонь наблизився до Санта-Крузу, міста з населенням близько 65 тисяч осіб. Влада наказала жителям міста готуватися до евакуації.

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсон повідомив, що місцеві бригади гасять понад 500 пожеж на території штату, але цього недостатньо, він звернувся за допомогою до Канади та Австралії.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше в Каліфорнії пронісся “вогненний торнадо”, який виник в результаті лісової пожежі. Стихійне лихо знищило понад вісім тисяч гектарів лісу.

https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2020-08-22/kaliforniyu-ohvatili-lesnyie-pojaryi-est-jertvyi-i-desyatki-postradavshih/207274